Chrípka v 12. týždni

daniella54
9. sep 2020

Ahojte máte niektorá chrípku alebo zápal dýchacích ciest? Ako to zvládate ? My sme s dcérkou ochoreli po sebe keďže nastúpila prvý krát do škôlky a po dvoch dňoch mala horúčky a soplik plus kašeľ a ja som to chytila od nej pravdepodobne... Dali Vám nejaké lieky či len paralen a maximálne sinupret a niečo na kloktanie? Lebo ja sa strašne dusím s vlhkým kašľom a stálym vykasliavanim hlienov. Potom má pobolieva podbrusko a bojím sa aby som znova nezačala krvácať...(dva týždne do zadu som ležala v nemocnici koli krvácaniu) Neviem ako to prebieha teraz počas toho covidu u doktorov ale teda ten sme isto ani jedna nechytili keďže sme len doma/na záhrade alebo v prírode... a v obchode som bola naposledy v marci ... ďakujem krásne a pekný deň

mogaa
9. sep 2020

@daniella54 nikam síce nechodíte ale dieťa ti chodí do MŠ😉už sa zatvoilo viacero škôlok kvôli Covidu😉ale neboj, nie je to váš prípad - tam je suchý kašel....žiaľ tieto detské vírusy sú veľmi agresívne, takže rátaj že ak bude choré dieťa prinesie to domov a prejdete si tým celá rodina, neskôr včetne bábätka...takže možno zváž či dieťa nenecháš doma a nedáš ho až o rok keď už aj bábätko bude mať lepšiu imunitu....

tenerifka
9. sep 2020

@mogaa jedna moja znama mala vlhky kasel a potvrdeny covid, to o suchom kasli uz davno.neplati

daniella54
autor
9. sep 2020

@daniella54 dcérka bola v škôlke dva dni po dve a pól hodine....moc neverím tomu všetkému okolo covidu.... robila som sama v škôlke po skončeni školy a viem, že deti boli permanentne choré ... ja len chcem vedieť či je nejaká mamička momentálne chorá ktorá je tehotná a ako to znáša a čo jej dali ... nejdem tu riešiť covid ja som to spomenula len koli tomu že ako vyšetrovala dr či ste boli u nej mimo ordinácne hodiny alebo len po telefóne ste sa rozprávali s dr.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre