Chodíte s každým nachladnutím k doktorke?

21. máj 2023

Ahojte žienky som tehotná 20 týždeň ..prišla som domov domov z práce a som chorá mám chytene dutiny, hrdlo ma už neboli dala som si pastilky teplotu mám len 37.2 čo je trošku zvýšená keďže moja klasická teplota je 36.8 ...tak rozmýšľam že čo mám robiť či ísť k doktorke alebo normálne chodiť ďalej do roboty čo stále chodím do roboty keď som nachladnuta ATB som nemala asi 15 rokov

matullienka
21. máj 2023

Nie nechodím s každým nachladnutím k dr, Max keď mi to neprechádza zavolám a poradím sa čo ďalej ak dr povie, že mám prísť prídem. Na tvojom mieste by som si vzala aspoň pár dni voľno a dala sa do poriadku

dorothee
21. máj 2023

Ak potrebujes PNku tak zavolaj dr a povedz co je vo veci,ze sa necitis uplne dobre a potrebujes ostat doma par dni ale nechces ist do cakarne aby si nechytila daco horsie,tak iba elektronicky nech ti vystavi PN..Ak vsak PN nepotrebujes,ze si zoberies dovolenku,tak zatial k dr nemusis,az keby choroba neustupovala,pripadne sa ti pohorsilo..

cacianka
21. máj 2023

Nechodím, prechladnutie nie je nič, stačí pár dní vylezat, beriem D 2-3 dní plus víkend.
MUDr riešim až pri 39°c a keď má mandle bolia ukrutne, angínu, vtedy treba ATB, inak stačí kľud na lôžku, vylezat, vypotiť, veľa tekutín, a vitamínov.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
21. máj 2023

ja som chora zas velmi casto. ale k dr nechodim vobec. mozno raz za 3 roky.
ale ked som bola treti krat tehotna bola som chora vkuse. boli to len bezne virozy ale tak ma to vycerpalo ze moj organizmus sa uz nevedel branit nicomu. potrebovala som to vylezat a uzdravit sa tak som sla k dr a normalne na PN.

luccija
21. máj 2023

Nie, ale do práce by som nešla musíš to vylezat, oddýchnuť si

majlo1234
21. máj 2023

Nie, malokedy byvam chora a ked uz, nechce sa mi k doktorke. Naposledy ma ale drzala bolest hrdla skoro dva tyzdne, uz som bola nalomena ist. Bakoniec presla. Ani pri detskych chorobach nechodim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre