Celodenné tlaky v podbrušku prvé týždne tehotenstva

miskachrumka
29. dec 2020

Ahojte asi 5 dní dozadu mi vyšli pozitívne testy hneď som sa objednala na gyn idem vo štvrtok
.. dosť ma strašia tie tlaky v podbrušku menej to citim v stoji ale viac v ľahu a v sede už s.ztphp naozaj nervózna a neviem sa dočkať štvrtku nech viem či je všetko v poriadku...už sa začínam báť už si ani nepamätám aké som mala začiatky tehotenstva pri chlapoch po 9 rokoch je to ako prvý krát

uriva
29. dec 2020

Ahoj, ja to mám tiež, aj pri prvom tak. Magnézium to spraví ;). Počkaj na doktora ale, aby si si nedávala veľa či málo.

miskachrumka
autor
29. dec 2020

@uriva naozaj ja si to už naozaj nepamätam ... Dokedy to trvalo? A mala si to aj ľahu? A tak do výšky pupka?

miskachrumka
autor
29. dec 2020

@uriva ale veľa magnézia asi nemoze uškodiť

uriva
29. dec 2020

Áno, tak. Neviem, ja som mala na začiatku 1 tabletku a potom aj 4, keď mi hrozil predčasný pôrod, takže závisí ako. Ale keď som ho brala, tak mi nič nebolo. Lebo posledný mesiac už nemôžeš brať, aby si lepšie rodila, tak to som zase cítila tie tlaky.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
29. dec 2020

@miskachrumka aj ja som to mala, bolest to bola nepriemna a velmi intenzivna. Ako bolest pri menzese, cele podbrusko a vyssie. Uz som ani neverila, ze je to v poriadku. Vraj je to normalne, maternica sa roztahuje, tak mi lekari povedali. Nepomohlo mi na to nic, bolelo to v podstate cele tehotenstvo. Prve aj druhe.

miskachrumka
autor
29. dec 2020

@andrea78 och 😞 toto si také zvláštne tlaky pod pupkom

miskachrumka
autor
29. dec 2020

@andrea78 kamarátke je v tom istom TT a nič také nemá ,

miskachrumka
autor
29. dec 2020

@uriva ja som rodila sekciou

andrea78
29. dec 2020

@miskachrumka tak ja nepoznam nikoho, kto to mal. Kamosky tehotne zaroven a nic im nebolo. Pripadalo mi to tak, ze mi to nikto ani neveri, este aj doktori na mna pozerali divne a stylom ze som uskucana a vymyslam si. Ja som s tym aj na pohotovosti bola, lebo som uz myslela, ze take bolesti uz musia byt predzvest potratu. Este aj spinit som zacala. Nafasovala som magnezium , infuziu a totalny kludovy rezim v posteli.
Daj magnezium, lez a bude to ok😉

uriva
29. dec 2020

@miskachrumka Aj ja ;).

miskachrumka
autor
29. dec 2020

@uriva dva krát??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre