Celodenná nevoľnosť v 7. týždni

26. jún 2023

Ahojte, čo vám pomáha na nevoľnosť (celodenná) kde stačí málo niečo pohľad na nejaký druh jedla, pach? mne v prvom tehu pomahala voňať krém na ruky od avonu ale uz neviem aký bol 🙄😞 a teraz mi naozaj nič nepomáha 🙂 ledva stihnem otvoriť dvere na aute 🙄
skúšali ste tie lízatká? pomahajú? alebo to je len efekt že si myslím že musia zabrať "tak zaberú" /placebo efekt?/
ďakujem každej z vás za komentár 🙂

len_nig
26. jún 2023

Úprimne, mne nepomohlo vôbec nič samé to odoznelo po prvom trimestri.

ewula192
26. jún 2023

ja som v 6 týždni a nemám žiadne príznaky :( až sa toho bojím teraz vo štvrtok idem až ku doktroke ...
prvé tehotenstvo skončilo MA a vtedy som mala príznaky silné tak mám trochu strach či je to teraz ok :-/

autor
26. jún 2023

@len_nig na toto sa spolieham aj ja lebo naozaj som na grc 🤔😀🤦‍♀️a v 3sa to vratilo?

barbora19911
26. jún 2023

Ja mám nevoľnosti celé tehotenstvo takže mne nepomôže nič už 3 krát som bola hospitalizovaná na tyzden v nemocnici pre vracanie a brutálne točenie sa hlavy ..od 5 mesiaca sa to ale ešte zhoršilo takže som len doma a ležím celý deň nemôžem nič iné robiť a už mi to lezie riadne na nervy ešte dva a pol mesiaca ach 😫

autor
26. jún 2023

@ewula192 a do toho 6tt si nebola na kontrole ? lebo ja som tiez po potrate nejaky rok tomu no a vtedy som nemala od zaciatku ziadnr príznaky ... dr. ma vzal len na prvu kontrolu keď som zacinala 4mesiac... a miesto knižky som dostala odporučenie na kyret 🤷‍♀️🤷‍♀️.... a teraz zas par tyzdnov asi do toho 5tt som nemala žiadne príznaky ale zas ja som nečakala, zobrala som sa a šla a to som bola podľa sona nejako v 2tt ked som tam bola prvý krát 🙂 už by som viacej nečakala ... doteraz si pamätám čo mi sestrička povedala ked som jej volala na objednanie sa... sak aj o mesiac budem tehotná a ja blbá som ani nepomyslela ze sa nieco moze stať ... ale tak vsetko nas posilní 🙂

autor
26. jún 2023

@barbora19911 och to ma mrzi mne sa tiez toči hlava ale som myslela ze z toho tepla ja ešte chodím pracovať čiže som ešte na tom akotak dobree

ewula192
26. jún 2023

no ono to je také komplikované ja som sledovaná na onkogynekologií bola som tam 8.6. vtedy sme náhodou videli ešte len žltkový vak ale neriešili sme lebo to bolo skoro min týždeň som si bola pre výsledky z iného vyšetrenia a povedala som, že som tehotná objednal ma 29.6., že pozrieme sono a spravíme plánované vyštrenia ....
povedal, že svojej doktoroke zatiaľ volať nemám takže som to neriešila :( :(
takže čakám do štvrtku .. tak uvidím verím, že to bude ok

autor
26. jún 2023

@ewula192 treba veriť naozaj aj ja som mala žltkovy vak naposledy asi nejak v 5tt 🙂 trz v stredu očakávame už bábátko aj s akciou srdiečka a tak držím pálce ja sem doplním v stredu že ako som dopadla, kludne dopíš aj ty

len_nig
26. jún 2023

Nie potom sa to už nevrátili, v 3 už boli iné problémy zas 🤣 ale ten prvý bol za mňa fakt najhorší, tak verím že aj ty to budes mať už rýchlo za sebou

autor
28. jún 2023

@len_nig no to dufam 😀😀 ale ten pohlad na sone ze babo je v poriadku .. je uzasny 🌈❤🌈 všetko ide bokom

ewula192
29. jún 2023

tak dneska sono a bolo aj srdiečko takže sa teším veľmi... a nevoľnosti zatiaľ žiadne ale už som konečne pokojná 🙏

autor
29. jún 2023

@ewula192 to ma teší my sme nepočuli ❤ neviem prečo ho neskúsil dr. 🤷‍♀️ale je tam a to je hlavne rastie 🥰 budte rada že nemáte nevolnosti 😀😀 ja uz dnes min. 6x od rána uz o 5rano sim musela zjesť jablko lebo ma napínalo 🤦‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre