Candibene - vaginálne tablety

anicka246
8. feb 2013

Ahojte dievčatá, dnes som bola u doktora a dal mi tie tablety, je to mykoza... minule som písala o mojom probleme a ste mi nap. aby som šla hned.. a chcem sa spýtať, čítala som že pri gravidite sa nemá používať ten aplikátor, nemám skúsenosť zatiaľ s niečím takýmto a bojím sa že si to zle založím, hlboko, alebo co ja viem čo...

xlucia
8. feb 2013

@anicka246 ja som pouzivala aj tehu aplikator, nemas ako prihloboko dat, ale ked sa bojis, kup si neutralny lubrikacny gel, daj trochu na tabletku, trosicku, alebo trochu dnu, aby sa to klzalo, a sup tam rychlo tabletku, kym sa nezacne rozpustat.
inak jenamazol krem je lepsi, si mylsim

livocka21
8. feb 2013

pokial ja viem v gravidite sa aplikator nema pouzivat a myslim ze to pise aj v pribalovom letaku...

anicka246
autor
8. feb 2013

áno je to tam napísané preto sa na to aj pýam tu...

alka221
8. feb 2013

radsej by som si to zasunula prstom..

danka2105
8. feb 2013

@anicka246 Ani ja som nepouzivala aplikator v tehu....radsej pre istotu, podla mna v pohode zasunies prstom. Inac mne vobec Candibene nepomohol a mykoza sa vratila, pomohol az porod 😒

anicka246
autor
8. feb 2013

Fuu no dúfam že mi to zaberie... ešte niekto ste to používali a nezabralo to??? pozrela som aj na nete tú masť jenamazol, je to bez predpisu tak ak by mi to neprešlo tak si pôjdem asi to kúpiť...

lucka_or
8. feb 2013

no mne tiez nepomohol, resp. mozno na par dni a zase sa vsetko vratilo. no ale teraz musim zaklopat, uz skoro tristvrte roka nemam ziadne problemy a vobec neviem, cim to je. nebrala som ziadne tablety ani nic podobne.

mirkailavska
9. feb 2013

to máš baktériu ,a s krémom si ju len potlačíš do vnútra do mäkkého tkaniva a tam bude pretrvávať a čakať na príležitosť kedy bude mať vhodnú kultúru a začne parazitovať.
pri prechladnutí a verejných WC sa môže pridružiť aj iná baktéria čo začne vyvolávať nepríjemné pocity
nechcem to písať čo sa mi stalo a strašiť
ale ja som pila a kúpala som sa v MMS a to preto lebo som nechcela aby sa mi baktéria tkz. zobudila a parazitovala na plode. www.mms1.wbl.sk pozri si to je tam knižka ktorú ti môže poslať v elektronickej podobe a ja mám aj čislo na pani v Trnave ktorá ťa môže kompletne vyšetriť na všetky baktérie a plesne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre