Čaká ma kyretáž

okm221
16. aug 2024

Dobrý deň, dnes som sa dozvedela, že bábätku nebije srdiečko, v pondelok sa mam hlásiť do nemocnice a majú rozhodnúť ci tabletka alebo kyretaz, nakoľko som v 12tt podľa ms ale bábätko len 6, že ešte by to mohlo ísť aj tabletkou. Je v našich nemocniciach takáto možnosť,? Ze mi dajú tbl a odíde akoby spolu s Ms? Alebo treba ísť skôr na kyretaz? Co by ste uprednostnili pre rýchlejšiu rekonvalescenciu.
Ďakujem za odpoved

nairobi
16. aug 2024

@okm221 bola som presne v tvojej situácii,,,chcela som tabletku (2x mi nezabrala),tak som musela na kyretaz - bolo to sup šup za pol hodinu

okm221
autor
16. aug 2024

@nairobi v ten den ta aj pustili domov?

safina541
16. aug 2024

@okm221 ja som bola taktiež a v ten isty deň ma pustili, este po zakroku som tam bola hod na sledovani a potom domov. Odporucili mi nie ist sama domov

spanielka44
16. aug 2024

Ja by som išla na kyretaz bola som tak pred pol rokom a neľutujem

sara07
16. aug 2024

čo takto nechat rozhodnut lekárov , spýtať sa ich priamo pre aký dôvod sa rozhodli pre ten a ten postup ... myslím že 3 vety ti určite povedia aj ked moc času nemaju

sisska96
16. aug 2024

Lekár sa rozhodne. Vie lepšie čo je dobré

okm221
autor
16. aug 2024

@sara07
@sisska96
Jasne ja to nechám na lekára, bude vedieť najlepšie.. Moja dr nevedela povedať, že aj tá aj ta možnosť, preto som sa tu spytala na skúsenosť

nairobi
16. aug 2024

@okm221 ja som to uz absolvovala 2x, prvýkrát na súkromnej klinike som rano prišla, na obed som sla domov a druhýkrát v nemocnici a tam som musela 1 noc prespať lebo by im to nepreplatila poisťovňa 🥴

janewithane
17. aug 2024

Uprednostnila by som tabletku. Je to sice trochu bolestive ale je to menej invazivne pre telo. Mam 2 mes.po kyrete a ms nikde, zatial nezabrala ani vyvolavacka .. tak uz len dufam, ze to nebudu vaznejsiie komplikacie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre