Búšenie srdca v 12. týždni

tina96
8. aug 2024

Som 12tyzdni od vcera mi obcas busi a ako keby to busenie citim az v bruchu rychle srdce moze to byt z Coca Coly?Cola vela nepijem Ci je to normalne?

dominima
8. aug 2024

Ja som toto búšenie mala tiež od začiatku.. proste sedím a znicoho nič mi začalo budiť srdce. Po pôrode to prešlo 🙂 verím že aj tebe prejde

kristinka128
8. aug 2024

@dominima ahoj ja som 5tt a tie z ničoho nic búšenie zrýchlený tep tebe od ktoreho týždňa to začalo? Dakujem

tina96
autor
8. aug 2024

@dominima ďakujem 🍀

tina96
autor
8. aug 2024

@kristinka128 ja som teraz 12 mala som to aj v 5 ale slabo ale od vcera to bolo take silne a intezivne az som za zlakla

tina96
autor
8. aug 2024

@kristinka128 a ja som zvyknem mat obcas aj po jedle...

kristinka128
8. aug 2024

@tina96 Ty kks presne to iste dnes ja, sedela som v kuchyni a tak som bola v pohode a hovorím zmeram si tep mala som 57 nabrala som si jest isla som pri tv a len co som dojedla hned sa my rozbusilo na 89

ancasakura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominima
9. aug 2024

@kristinka128 ja si to už presne nepamätám ale ja som vracala celé tehotenstvo, do toho toto búšenie 🙂 povedz gynekologovi

tina96
autor
9. aug 2024

@kristinka128 aj ja to tak mavam

tina96
autor
9. aug 2024

@dominima ja nevraciam vobec ano poviem to svojej lekarke

okm221
10. aug 2024

Je to normálne, viac krvi, väčšia záťaž... + zvýšenie pulzov v tehu

tina96
autor
10. aug 2024

@okm221 ďakujem za vysvetlenie

okm221
11. aug 2024

@tina96 ale môžeš ísť kľudne na vyšetrenia, ja som absolvovala, lebo mne sa nedá poriadne dýchať a mam vysoké tepy 🙂 len ja mam ešte aj slabý šelest na srdci, čo nieje nič hrozné, po tehu to odznie... a kardiológ mi tak povedal, že telo sa prispôsobuje veľkej zaťaží,, krv.. A hlavne ze ten tep sa zvyšuje +25 úderov než bezne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre