Bublinky v 17. týždni

5. aug 2023

Ahijte som v 17 tt a kazdy mi vravi ze od 15 tt by som mala zacat citit take ako keby bublinky alebo steklenie …a ja necitim nic bojim sa ci je vsetko v poriadku kontrolu mam az o 2 tyzdne :(

luccija
5. aug 2023

Ja som cítila dieťa, až neskôr nestresuj sa

nikasmile
5. aug 2023

Kľudne môžeš okolo 20tt. Určite to spoznáš. 😊

ja_mama
5. aug 2023

Tak ono zalezi aj na tom, ako mas ulozenu placentu. Ak na prednej stene tak zrejme pocitis pohyby az neskor. Ale bezne su prve pohyby citit az v tom 20tt, takze naozaj mas este cas.

autor
5. aug 2023

Ďakujem 🙏🏻ano pohyby som čitala ze až tak 20tt21tt ale ze este predtým by malo toto byt tak ja už neviem ma strašia s tým 😢 placentu mam vzadu

tamta
5. aug 2023

Nestresuj a každého, kto ťa bude takto strašiť, posli do kelu. Ludia fakt nevedia, kedy byt ticho.. 🙄
Ja som žiadne bublinky necítila, cítila som až normálne pohyby v 21tt.

autor
5. aug 2023

@tamta akoze naozaj ..po 5 rokoch sa nam podarilo a ja mam pocit ako keby som nosila nálepku na čele -Poprosím všetky rady sveta aj tie ktore sú uplne mimo …a tak sa chcem tesit z tehu nestresovat sa z kazdej blbosti ale potom mi zacnu hovorit aj ked to nechcem kadeco a uz to ide …🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😢

ja_mama
5. aug 2023

Tak tie bublinky, to si podla mna vela zien myli s crevami 😀 to vobec nemusis rozoznat ci to su creva ci ozaj uz babatko....neviem, ja som prve vnimala take tukance na jednom mieste a to uz som si bola ista, ze to je babatko, ziadne bublinky to neboli 🤷‍♀️

autor
5. aug 2023

@ja_mama 🥰to musi byt krasny pocit za chvilku to zazijem aj ja ❤️

ja_mama
5. aug 2023

Urcite to za chvilku to pride, neboj, hlavne sa nestresuj kvoli tomu 😉

autor
5. aug 2023

@ja_mama ďakujem si zlata ❤️

viki_00
5. aug 2023

Ahoj vôbec nič si z toho nerob ja akurát končím 17 tt a už asi týždeň cítim keď si ľahnem občas také bublinky alebo šteklenie či také mini hmierenie ale stále mám pocit že to neni to takže buďte kludna aj keby cítite bublinky neviete či je to ono. Kamoska je akurát 20 tt a začala až teraz cítiť hmierenie že áno toto je babo

autor
5. aug 2023

@viki_00 🥰dakujem

jaskolka
5. aug 2023

Ja napríklad som to cítila ako také "ďubkanie vtáčika", najprv len keď som sa veľmi sústredila, potom už to bolo jasnejšie. No cca v dakom 20 týždni až to bolo. Pri ďalšom tehotenstve už som vedela, "co mam cítiť" takže to bolo aj skôr.

autor
5. aug 2023

@jaskolka 😍🍀

x_mery_x
5. aug 2023

Ziadne bublinky som necitila, max creva, nechapem co vzdy pisu o bublinkach, teraz som druhykrat tehu v 18tt a este necitim pohyby, pri prvom som.citila niekedy vyse 20tt

mima1608
5. aug 2023

Ja som žiadne bublinky necítila a prvé pohyby som cítila 21tt, takže ešte máš ozaj čas ☺️

darling111
5. aug 2023

Som teraz 20tt a tak od konca 18tt som prvýkrát pocítila...také ako bublinky, alebo skôr jemne štuchanie vpredu v podbrušku...úplne jemnucke. A sústredila som sa na to ci to nie náhodou čreva, ale na druhý deň to bolo opäť atď...poznáš to určite keď to príde 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre