Bradavica v pupku v 14. týždni

janka23eeee
29. mar 2022

Ahojte som tehotná 14 tt a včera som si našla v pupku takúto bradavicu alebo vyrastok neviem co je to presne som dosť znepokojena ci to časom nebude niako zavádzať keď bude bruško väčšie atď... chcem sa spýtať ci ste to mala niektorá a ako ste to riešili ďakujem 🙃 doktorovi pôjdem určite

amelia89
29. mar 2022

@janka23eeee ja mam znamienko vo vnutri, no teraz uz je vonku 🙂 Po prvom porode zase sa schovalo- teraz som v 9mesiacl a zase je vonku,nedala som si to odstranit,nijako mi to nevadi ale asi by sa dalo keby bolo treba.

lusanko
29. mar 2022

@janka23eeee Ja mám ešte väčšie znamienko - už pár rokov, teraz mi trčí, keďže som 25tt. Okrem toho, že je to škaredé, nespôsobuje žiaden problém. Asi si to dám po pôrode odstrániť práve z estetického hľadiska.

a1d4k3a
29. mar 2022

Ahoj ja som si našla bradavicu presne tam,ako máš ty.. keď rástlo brucho tak to bolo viac vidno
Po pôrode mu tam bradavice ostala ešte som nemala kedy ísť s tým🙂 ale neboj,nič sa nestane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre