Bolí cievkovanie?

nikolia99
28. mar 2024

Baby bolí cievkovanie pred cisárskym? mam z toho strach…

barka1
28. mar 2024

@nikolia99 na tú bolest sa nepamatam... Ale na bolest po cisarskom, kedy zabolelo každé zasmiatie, kýchnutie alebo zakaslanie, veru ano...privedies na svet dieta, bez bolesti to dá malokto...

vevapeto
28. mar 2024

@nikolia99 cievkovanie ako také nebolí.

natalia2007
28. mar 2024

@nikolia99 neboli, daju ti taky gelik, je to v pohode

patinqaa
28. mar 2024

Zavadzanie absolutne neboli, nemaj strach.
Pri vybere je to trochu neprijemne a este prve dve cikania. Potom uz aj zabudnete na to 🙂)

daniela2202
28. mar 2024

@nikolia99 neboli

ovaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3petka
28. mar 2024

@nikolia99 neboli len je to nepríjemne. A pociťuješ take stipkanie.

marcela64
28. mar 2024

Bolesť okolo pôrodu som úplne vypustila nejak. Ale cievkovanie nie je taká katastrofa. Bolieť to nebolí podľa mňa, no akurát to nie je práve príjemné.

mimikarol
28. mar 2024

Je to nepríjemné ale trvá to len chvíľočku a neboli to veľmi, len trochu

ibatanecnica
28. mar 2024

je to nepríjemné, ale nebolí to

titla
28. mar 2024

Nie neboli, nie je to prijemne, ale nic strasne.

tetapetra
28. mar 2024

@nikolia99 nebolí, pokiaľ je normálny sestrička. V tomto my ženy máme výhodu, že máme krátku močovu trubicu. Si predstav chlapov 😁. Inak, držím palce 😍

miniatura14
28. mar 2024

@nikolia99 Ja som sa pomaly bála viac cievkovania ako cisárskeho 😁, ale bolo to úplne v pohode, skoro vôbec som to necítila, ale asi záleží aj od šikovnosti sestričky. Neboj 😊

diewcatqoo
28. mar 2024

Mna cievkovali pri klasickom porode a bolelo ma to ako slak. Este dva tyzdne som sa nemohla normalne vycikat, lebo ma to hrozne palilo. Asi zavisi od toho, ako citlivo to spravia. Pre mna to bola jedna z veci, o ktorych viem, ze to nabuduce urcite odmietnem.

anavixy
28. mar 2024

V niektorych porodniciach to uz robia az po umrtveni spinalom, ako by sa aj malo 🙃 stale ich je menej nez tych kde to robia este pred, ale mozes sa skusit dohodnut… ci to boli neviem, mna cievkovali umrtvenu, ja som cievkovanie zazila parkrat z druhej strany-ako sestra, urcite to nie je nic prijemne, boliet to nemusi a moze, zalezi na mnohom, okrem techniky cievkovanie hlavne na tvojej citlivosti… skor to bude len neprijemne 🍀

snowflakenel
28. mar 2024

Stiplo troska, ako keby ta niekto pichol. Par sekundova zalezitost. A.vyberanie som necitila na jiske vobec

vyrovnanaosoba
28. mar 2024

Neboli. Dá sa prirovnať k cytologii. Keď berú odber. Treba počúvať doktorov, keď povedia, aby si sa uvoľnila, treba sa aspoň pokúsiť. Tiež som sa toho bála, lebo jedna žena predo mnou vrieskala, ako keby ju rezali zaživa. Ale potom vrieska la aj keď si priložila dieťa na prsník. Asi tak...

sojorez
28. mar 2024

Po porode som sa nemohla vymocit, tak som sestru prosila, aby ma vycievkovala... V danej chvili najuzasnejsi pocit, lebo plny mocak boli viac. Cievkovanie boli, ak sa robi napriklad pri infekte mocovych ciest, inak je to trosku neprijemne, ale zvladnutelne.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svokrinjazykmonika
28. mar 2024

@nikolia99 nebolelo to, trochu štipkalo a bolo to nepríjemné, inak pohoda. Na cisárskom bol najhorší klistír a táto hadička. Inak ok

dennkka
28. mar 2024

Sestrička vravela, že to štipne, ale ja som nič necítila, ani vyberanie. A to ja som dosť precitlivená.

evkamotka
28. mar 2024

Zacievkovali az ked dali spinal, takze som nic nevedela

majlo1234
28. mar 2024

V modernom svete ta nebudu trapit zbytocne, ale zacievkuju ta az ked zaberie narkoza. Inak je to neprijemne stipkanie

maryetta
28. mar 2024

Mala som za kazdym. Neboli len jeto neprijemne. Raz som to absolutne ani necitila. A 2x to bolo ozaj iba neprijemne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre