Bolestivý sex v 18. týždni

27. feb 2021

Ahoj, som druhý krát tehotná a v prvom teh. Tento problém absolútne nebol, preto sa chcem spýtať či je normalne ze má sex veľmi boli? Uz som v 18 tt no problém trvá dlhšie, zozaciatku mi bolo zle a mala som krvácanie ( to isté aj v prvom tehotenstve) tak sme
sex obmedzili,nebol.. teraz uz mi je ok a aj mávam na to chuť, ale proste boli to. Ledva do mna dokáže vniknúť,akoby som bola zasita alebo úplne úzka.. a ked uz vnikne tak s bolesťou a cele ma to bolí jednoducho. A potom este ďalšiu hodinu ma tam dole vnoknu stipe , boli páli,reze az ma striasa , najmä ak idem cikať.akoby som mala silnú mykozu. No tu vylučujem lebo Potom to ustúpi a do ďalšieho sexu som ok. Som z toho nešťastna. A aj muz sa trápi..je to normálny stav?

zuzanamatova123
27. feb 2021

Dobrý rada Vám pomôžem klude napíšte iP

liwmia
27. feb 2021

Presne rovnaký problém sme práve s mužom riešili. Ja som 16tt a som na tom ako ty. Proste som sa cítila akási úzka, a dosť to bolelo-alebo to bolo dosť nepríjemné. Tak sme hneď prestali. Netuším, čím to môže byť, keď väčšinou čítam, ako si ženy v 2 trimestri sex užívajú?

autor
27. feb 2021

@liwmia môžem potvrdiť ze tiež počas prvého tehotenstva som si to užívala dokým som nemala brucho moc veľké. Neviem vážne co sa teraz pobabralo.. je mi ľúto aj vás, nieje to bohviečo.gynekologovi si to spomenula?

liwmia
27. feb 2021

Nie, poradňu mam až o 20 dní. A skúšali sme práve dnes 🙈. A neviem, čo by s tým moja lekárka spravila, asi skôr nič 🤷‍♀️. Skúsime ešte raz neskôr a keď to bude rovnaké, budeme musieť počkať, čo už? Snáď sa mužíček nezblázni 😜🤣

nikpa
27. feb 2021

Bolestivy sex pocas tehu by som nesilila. Preber to na poradni.

ivanizna
27. feb 2021

Milovať sa iba ak je ti to príjemné. Ak nie, radšej sa tomu vyhnite a prediskutuj to s lekárom a radšej nič neriskovať

alex123andra
1. máj 2023

Ahoj viem, že je to starši prispevok. Ale mam presne to čo popisuješ Ty a to som iba v 13tt. Uplne uzka sa citim...ako si to doriešila? Poradila Ti lekarka? Ďakujem za info 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre