Bolestivé vyrážky na pyskoch v 9. týždni

lucicuska
19. dec 2013

ahojte baby potrebujem od vas poradit chyby v pravopise my prosim nekomentujte....pisem na rychlo a nie vzdy sa my pravopis vydari.... takzekde zacat?? som v 9.tt tehotenstva a stala sa my hrozna vec.......jedneho dna som si vsimla ze mam silny hrudkavy palivy vytok....myslela som si ze to je len bezna mikoza tak som sa vyplachovala rosalginom no neskvor ma to zacalo dost svrbiet a ked som sla vecer do sprchy nahmatala som si na pyskoch bolestive vyrazky vyzera to ako pluzgieriky....strasne ma to boli a hlavne pri moceni a aj pri velkej potrebe pysky som mala aj napuchnute prwy den ...nema s tom neaka skusenost???stalo sa my to prwy krat je to bolestive a dost sa bojim co mam robit????mam dost prisneho gynekologa tak sa bojim tam ist rano:(neviete co je na to dobre v domacej liedzbe aby sa my to aspom trocha uzdravilo????bo 26 mam ist ku gynekologovi na lacno a odbery a tak a bola by som rada keby my to zmizlo a prestalo ma to bolet az sa nevlacim pred vianocamy po nemocniciach a koznych prosim odpiste my

lucicuska
autor
19. dec 2013

a este jedna otazka moze to ohrozit moje tehotenstvo??:(

mariannan
19. dec 2013

Uz len ten vyplach sa podla mna v tehu nema... 😖....do ukonceneho 12.tyzdna ti ani dr neda ziadne tabletky do posvy na kvasinky ci mykozu...

lucicuska
autor
19. dec 2013

achh co to moze byt??som zufala:(((boli to dost aj ked sedim aj lezim aj ked sa sprchujem :(

pipinka4
19. dec 2013

@lucicuska ahoj nechcem ta strasit ale radsej chod gyndovi moze to byt aj opar a vo vaznych pripadoch ktore by mohli ohrozit babo tak ti lekar predpise setrne lieky.neboj sa lekar je tu pre teba a toto by som naozaj riesila byt tebou.aby si nenaifikovala babo.vazne bez ....alebo chod na pohotovost ked sa bojis svojho gynda.

luba28
19. dec 2013

@lucicuska canesten crem by ti mohol zabrat

mariannan
19. dec 2013

Tak chod na pohotovost....si tehotna,mas problem tam ta vysetria...a nemusis ist rano k svojmu ak sa ho bojis...mimo ale ak sa bojis svojho dr tak od neho utekaj!

mariannan
19. dec 2013

Canesten sa v tehu nesmie davat...to mi povedat gynekolog!

lucicuska
autor
19. dec 2013

dakujem pipinka ale mam prisneho gynekologa vies mam stale partnera a nedavno som mala asi 3 mesiace do zadu genitalne bradavice a vies aky bol hnusny ten gynekolog kumne???moc sa bojim

mia501
19. dec 2013

aj keby som mala neviem akeho prisneho gynekologa tak by som za nim isla, viac by som sa bala o svoje dieta .... na Tvojom mieste bez vahania idem za dr.

cihina
19. dec 2013

no nechci strašit ale může to být herpes,radši bych si zašla

luba28
19. dec 2013

@lucicuska teraz ma napadlo to co
@pipinka4 musis s tym ist cim skor,...

luba28
19. dec 2013

@mariannan ked som to odoslala tak ma to napadlo,len uz som to nevedela vymazat,....

pipinka4
19. dec 2013

@lucicuska ja ta chapem ale neviem aby si neohrozila babo.hm a preco ho nezmenis? neviem co by som ti este poradila jedine naozaj tu pohotovost.moc s kremami a tak by som neexperimentovala jedine zeby si si robila z kamiliek alebo repiku sedaci kupel.

lucicuska
autor
19. dec 2013

dakujem baby tak zeby som rano sla ako urgentny pripad???ale nechapem to sak moj priatel ziadny herpes nema tak z coho to moze byt??:(

phillippa
19. dec 2013

podla opisu priznakov to vyzera ako genitalny herpes myslim ze by si mala co najskor navstivit lekara a nespekulovat tu tot moj nazor

pipinka4
19. dec 2013

@lucicuska vazne bez neboj budeme na teba mysliet a drzat palce nech to naozaj neni nic vazne . a neboj sa tych 20 minut prezijes uvidis...vazne bez bez 🙂

lucicuska
autor
19. dec 2013

dakujem rano tam skocim aj ked viem ze si tam moc vytrpim....ale moj priatel nema ziady herpes tak nechapem ze zodna na den,,,:(

luba28
19. dec 2013

@lucicuska je to virus,aj na ustach sa vytvori raz-dva,...

phillippa
19. dec 2013

@lucicuska vyssie si pisala ze si mala genitalne bradavice a kedze mas staleho partnera predpokladam ze sa bol preliecit aj on a genitalny herpes sposobuje herpeticky virus podobne ako genitalne bradavice a ked ho uz raz mas ostava v tele v latentnej forme stale a prejavi sa napr v dobe znizenej imunity alebo v tehotenstve napr

pipinka4
19. dec 2013

@lucicuska hm to ti neviem povedat ze z coho to mozes mat ja nemala ani obycajny herpes na ustach.opytaj sa doktora ze ako si to mohla dostat a asibbyt tebou by som sa uz s priatelom do porodu nemilovala aby si nahodou nieco nechytila pred porodom.a dovod moze byt aj znizena imunita a pri tehu mas veru znizenu imunitu.treba si davat pozor.

lucicuska
autor
19. dec 2013

@pipinka4 dakujem si fakt zlata zajtra to bude moj najhorsi den:(uz aby sa mi to vyliecilo je to strasna bolest:((((je to na zblaznenie:((((

pipinka4
19. dec 2013

@lucicuska dakujem vsak na to sme tu aby sme poradili 🙂 .neboj sa moja uvidis bude to rychle 🙂 . a zajtra daj vediet ze ako si dopadla a kludne aj do ip mi mozes napisat 🙂 .a este raz nestresuj sa zbytocne a drzim palce 🙂

jancamad
19. dec 2013

@lucicuska ja som to mala, nebola som sice tehotna, ale presne tvoje priznaky, išla som k dr. a toť genitalny herpes. dostala som mastičku a niečo mi aj do vnutra striekol. takže ja by som išla určite k dr. a ešte duplom ked si tehu

lucicuska
autor
19. dec 2013

dakujem este raz 🙂jasne napisem ale ten strach je taky velky ze my je do placu a to mam ist 26 decembra na lacno na odbery hadamm sa my to upravi:(

alex31
20. dec 2013

@lucicuska .. neries to na koniku ale urcite chod ku gynekologovi bez nejakej hanby ale ineho predsudku co lekar povie ... boze ved ide nie len o teba ale aj tvoje deti ... nemam s tym velmi skusenosti ale podla toho co pises si myslim ze Canesten je to posledne co ti zaberie ... tu nejde len o obycajnu mykozu ... tak preco vahas ?? !! kvoli lekarovi ??? AK nie si spokojna tak ho vymen .,.. ja toto nepochopim ! lekar je to na to aby ta liecil a pomahal ti a nie aby si k nemu chodila zo strachom co zas povie ... ved predsa existuje pravo na slobodny vyber lekara ... skus sa poobzerat teda po nejakom inom ktory k tebe bude mily a pomoze riesit aj banalne veci ... a hlavne teraz ked uz nejde len o teba ale aj tvoje babetko .... v tomto pripade sa samoliecba urcite nevyplati ... drzim silno palce aby si to vyriesila a nemusela tolko trpiet ...

lucicuska
autor
20. dec 2013

dakujem baby nakoniec som bola u toho gynekologa nebolo to nic strasne asi mal dnes dobru naladu🙂no zistil my herpes tak ma poslal na infekcne ti ma poslali n a kozne a kozny zase na infekcne vybavila som sa az o 15 tej a nakoniec my dal kozny masticku a neaku vodicku a ta blba neochotna infekcna my dala len mamavit🙂ktory som mala uz aj doma🙂takze tak snad sa to ryhlo vylieci🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre