Bolestivé prsia v 9. týždni

20tatianas
20. sep 2016

Som v 9tyzdni a vazne mi privelmi narastli prsia mala som 85 c az d ale teraz by to chcelo skor 90 e fakt ma bolia bradavky a tak rychlo mi narastli prsia ze ked spim alebo dlhsie lezim tak ze ich mam na jednej strane a postavim sa az mi je do placu zmena pohybu zle oblecenie spanok na bruchu nerealny co s tym? 4.10. Mam kontrolu na knizku a dovtedy by som to chcela dako poriesit daky krem alebo daco podobne? Viem ze prsia maju bolet ale toto je moc...ak by ste chceli kludne pridam aj fotku aj ked mi to pride trosku nevhodne ale uz som zufala mame v rodine vacsie prsia ale takyto rychli rast som necakala...

candii
20. sep 2016

Fuuha tak to je naozaj extrem. Napr. mna v tehu vobec neboleli prsia. Natieraj si ich niecim v lekarni poradia

michi200
20. sep 2016

@20tatianas no aj mňa bolia bradavky, som 16 tt a do toho ešte dojčím mladšiu dcérku... Ak ťa ale bolia veľmi veľmi zavolaj Dr, určite ti nejako pomôže...inak ja si potieram bradavku občas Bepanthenom, potom to tak nebolí, vyskúšaj..

mimi8814
20. sep 2016

ja som 20. tyzden a bolia stale... neboj, prezijes😊

moncita11
20. sep 2016

To je normalne....mna boleli prve 4 mesiace tak,ze som ani po schodoch nevedela chodit...

20tatianas
autor
20. sep 2016

podla mna nieje normalne ked sedim aby som mala prsnik do cca polky brucha a to nejsom nejaka chuda ako chapem že tehotenstvo prsia naplni ale toto je podla mna cez..v piatok idem na krv rovno sa na to spytam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre