Bolesti v podbrušku v 24. týždni

12. dec 2022

Ahojte zienky,

som na zaciatku 24 tt., v piatok som mala dost intenzivne bolesti v podbrusku, bola som na pohotovosti, nechali si ma tu, krcok, drzi, podla zaznamu kontrakcie nemam, pohyby citim, ale tie bolesti stale su, miernejsie ale su...teraz za mnou bola doktorka ze nejake bakterie v moci sa nasli, ze nie vela, ale preliecia mi ti Zinnatom. Mali ste niektora bolesti v podbrusku v 24 tt.? Najprv lekar tvrdil ze to bude ta bedrova spona, ale teraz ked nasli tie bakterie moze to byt z toho? Boli ma to dolu v strede pod pupkom :( bojim sa, uz som prisla o babo vo vyssom stadiu :(

zabka79
12. dec 2022

Ja som mala bolesti dole , bakterie v moci. Poslali ma na urologiu kde mi robili sono a jednu oblicku som mala nejaku stlacenu a to mi robilo zaoal. Dr.povedal ze to babatko tlaci po porode sa to vyriesi samo.

autor
12. dec 2022

@zabka79 bolesti dole? tak v strede brucha? presli? ja mam od piatku bolesti ale nie pri moceni...

zabka79
12. dec 2022

Skor na boku nie v strede.ale si pod kontrolou. Mysli pozitivne. Chapem ta sj ja som prisla o babo a druhe tehu bolo na spadnutie ale vsetko dobre dopadlo. Vycitam si ten stres. Syn je citlivy az moc mozno kvoli tomu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre