Bolesti v podbrušku v 18. týždni

neliynda
8. okt 2016

Dobrý deň, maminy, prosím vás o radu. Som v 18tom tt a mám už pár dní bolesti v podbrušku. Občas sú to také pichavé bolesti zvnútra ale väčšinou sú to bolesti ako keby ma boleli nejaké modriny. Ospravedlňujem sa,že som to tak opísala, ale k ničomu inému to neviem prirovnať. Máte s týmto skúsenosti niektorá? Stačí počkať do pondelka na kontrolu alebo mám lekára vyhľadať skôr? Krásne ďakujem, pekný deň prajem

kormelia11
8. okt 2016

@neliynda ak sa vam to nepozdava sla by som hned pre istotu.Moze to byt len roztahovanie maternice a nemusi ja som v 16tt a lezim v nemocnici

nivea777
8. okt 2016

@neliynda kazdy tyzden nova tema? aj mna boli podbrusko,aj mechur aj maternica a jeto vsetko normalne

neliynda
autor
8. okt 2016

@kormelia11 ďakujem pekne za radu 🙂

neliynda
autor
8. okt 2016

@nivea777 a je s tým nejaký problém?🙂 pokiaľ som správne pochopila, tak presne pre toto je táto stránka určená ;)... Aj keby som dávala novú tému každý deň🙂... Ak sa mýlim, ospravedlňujem sa vám 🙂

kormelia11
8. okt 2016

@nivea777 a co ti povedal dr nemas nizko ulozene babo ze ti tlaci na mechur?

neliynda
autor
8. okt 2016

@kormelia11 no vraj zadok má dosť nízko v podbrušku 🙂

nivea777
8. okt 2016

@neliynda to sa pytala mna

maciatkolulu
8. okt 2016

@nivea777 asi sa @kormelia11 pomylila, lebo otazka zjavne smerovala autorke a mimochodom nevidim na otazke @neliynda absolutne nic zle, slusne sa pyta, asi je prvorodicka... tak ked nevies odpovedat, alebo sa ti nieco nepaci, nereaguj a bude.

maciatkolulu
8. okt 2016

@neliynda ked sa cokolvek nezda, radsej kontaktuj lekara, natom nie je nic zle, aj ja som si si par x pobehala pohotovosti ako tretorodicka a nikto ma nikdy nevysmial, chvalabohu vzdy to bolo ok 😉 , ale ked som pocula, co tam mali za pripady v jeden den, ako spominal vysetrujuci lekar, tak ojojoj, dakujem, ze mi nic nebolo

nivea777
8. okt 2016

@maciatkolulu kormelia sa to pytala mna,kedze som autorke odpisala ze aj mna boli podbrusko,aj mechur aj maternica a kormelia sa priamo pytala ci nemam babo nizko ked mi tlaci na mechur...autorka mechur nespominala..autorke som odpisala svoju vlastnu skusenost,ze to mam aj ja a je to normalne.. a reagovala som ohladom novej temy preto tak lebo minule pisala ze je v 17tt a je jej zle a ma tehotenske nevolnosti a ci to je normalne..

maciatkolulu
8. okt 2016

@nivea777 tak teraz ma zjavne ine problemy, nemoze si zalozit novu temu? su tu nejake obmedzeni? a ty si tiez mozes zalozit, ked ta tlaci babo na mechur a potrebujes odpovede...netreba to komentovat zbytocne 😉 a svoju skusenost si opisala dost ironicky, u teba to moze byt ok, u druhej nie...takze ma pravo sa slusne opytat, tolko k tomu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre