Bolesti v ľavom podbrušku v 4. mesiaci tt.

katarinakacka1993
16. feb 2020

Zdravim zeny viete mi prosim poradit alebo sa vyjadrit aspon tie ktorim to je zname alebo to uz mali maju... uz asi 2den ma boli pod bruchom a na lavom boku brucha celu noc som teda kvoli tomu nespala dobre pri kazdom otoceni sa to velmi bolelo ked stojim to nie je neako hrozne ako ked lezim 😣citim to asi az moc zivo akoby sa mi niekto rypal do ziveho je to normalne ci mam zvazovat navstevu pohotovosti?dakujem za nazori

haaadanka
16. feb 2020

môže sa rozťahovať maternica.. mna to takto pobolievalo.. naťahujú sa väzy..

katarinakacka1993
autor
16. feb 2020

Ano moze byt to lebo uz som raz bola s tym sice na pohotovosti a povedala mi toto pani doktorka tak nechcem zasa utekat hned a hystercit ked ma bude boliet .... beriem aj magnezium ale ze by to pomohlo😕a ku svojej gyn.som objednana az buduci mesiac len je to dost neprijemne ta bolest

strapec
16. feb 2020

@katarinakacka1993 ja som mala to isté v takom období, ak čakáš prve bejby tak je to normálne mňa tak strašne ťahalo na jednej strane, potom na druhej, keď sa mi kychlo tak mi vystrelovala taká bodava bolesť a teraz ku koncu mi ide rebra vyvaliť 😀 kým nezvraciaš, nekrvacaš nič strašne by sa diať nemalo

katarinakacka1993
autor
16. feb 2020

Uuuplne take to tam ja😯prve dietatko cakam tak ze to bude zrejme uplne normalne zle mi vobec nie je ani nekrvacam nic ohladom tohoto nastastie ☺budem musiet vydrzat kym same to prejde dakujem pekne.

janinah
16. feb 2020

a kde máš istotu,že je toto v norme? že nemáš napr. podráždený pankreas či niečo iné,čo s teh nesúvisí...pohotovosť je namieste

katarinakacka1993
autor
16. feb 2020

Istotu samozrejme nemam bez vysetrenia ale zasa nemam tu bolest stale neni to nieco s cim treba utekat lebo sa neviem ani len pohnut to uz by som asi nie ze zvazovala ale sla rovno tam.... mavam to take len pri lezani a otacani sa na posteli ked stojim tak ked raz pichne aj to ked sa zohnem tak posodzujem ze to neni nieco hrozne samozrejme ak sa budem citit ze to uz asi normalne neni tak urcite na pohotovost pojdem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre