Bolesti v ľavej strane podbruška

mika15
2. okt 2013

Baby chcem sa opytat....minuleho roku v aprili som bola na laparoskopii koli endometrioze....tento rok po otehotneni som v 8 tyzni zacala krvacat....potom som v 22 a 25tt bola v nemocnici lebo mi mala tlacila na oblicku....v 30 tt som bola vecer na pohotovosti lebo som mala bolesti v podbrusku take pichanie... doktor mi povedal ze som zatvorena a ze to niesu kontrakcie,ze mala je hyperaktivna a poslal ma domov...teraz som v 32 tyzni a mala pred 2 dnami tak kopala ze som celu noc nespala....od vcera ma boli podbrusko...beriem este cipky macmiror a vcera vecer ked som si dala cipok tak som myslela ze ten lavi vajecnik co som mala operovany si vyskubnem co som mala taku bolest....dnes mam este take slabsie bolesti v podbrusku...moze to byt tym ako mala mala ten den taky rusny ze kopala ako besna ze mam daky poudierany ten vajecnik...na tyzden idem do poradne a nechcem uz zbytocne stresovat ved moj doktor uz musi byt zo mna chory ...

katieg85
2. okt 2013

@mika15 ja si myslim ze mas zapal vajecnika.nech ti vezme krv na rozbor ci tam naozaj je.

mika15
autor
2. okt 2013

@katieg85 tak neviem ved uz 12 dni beriem cipky od spodu macmiror tak zeby aj napriek tomu som mala zapal?

loxa
2. okt 2013

zapal vajecnika mozes mat aj naprieku zivaniu macmiroru..to s tym nesuvisi

darina1952
2. okt 2013

loxa súhlasím, macmiror je na bakteriálne a zápalové chorenia ženských pohlavných orgánov. Nemá liečebný efekt na zápal vaječníkov. Radšej choď na kontrolu k Dr. 🙂

katieg85
2. okt 2013

@mika15 ja som mala zapal vajecnika a viem co to je,radcej mu povec nech ti pre istotu zobere krv lebo iba tak to zisti ci to mas zvysene.potom daj vediet,ale ze to doktora nenapadne ze vajecnik tak to uz neviem co za doktori

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre