Bolesti v 37. týždni

15. júl 2021

Ahojte,vcera vecer sme mali pohlavny styk s manzelom.Ja som v 37tt,ale po styku som mala ako keby silnejsie menstruacne krce.Bolo to dost neprijemne,ale do nemocnice som nesla.Som prvorodicka a netusim ci je to ok alebo nie.Dneska rano je to uz ovela lepsie,ked aj dneska budem mat krce tak by som mala ist na pohotovost?Moj gynekolog dneska neordinuje takze k nemu neviem ist…dakujem

petamich
15. júl 2021

v 37tt je to uz skutocne normalne aj bez pohlavneho styku - inak sex vlastne odporucaju na vyvolanie 😃 kazdopadne kym sa to nerozbehne na riadne kontrakcie 5-7 min., neodtecie ti voda alebo nezacnes krvacat, tak uplne netreba utekat do porodnice
moj lekar vravi, ze to sa maternica pomaly chysta na porod

ja osobne mam kazdy druhy vecer relativne silne menstruacne bolesti, ktore ale po par hodinach prejdu a to som 41tt a uz by veru sa to mohlo preklopit na kontrakcie 😃

kazdopadne vzdy plati, radsej sa ist dat skontrolovat ako nieco podcenit - takze ak to neprejde alebo mas byt z toho nesvoja, radsej chod 🤞🏻

autor
15. júl 2021

@petamich dakujeeem😊 teraz uz takmer ziadne bolesti nemam,takze zostanem doma😄 ale keby som uz porodila tak je to uz ok? V 36+5? alebo este je to moc skoro asi nie?😣
Inak drzim palce,tebe uz fakt iba niekolko dni a budes mat pri sebe ten najvacsi poklad♥️

petamich
15. júl 2021

keby aj nahodou nieco tak ten 37 tyzden uz je pekny 🙂 oficialne sa sice za "donosene" povazuje od 38tt ale aj baby v nasej skupine co porodili kusok skor a teda bolo ich dost, drobci uplne v poriadku
ale to iste nebude tvoj pripad, este nech tam pekne vydrzi tyzden dva 🤞🏻🤞🏻 aspon vies, ze ten sex mozno na teba zaberie, keby bolo treba 🤪

nas maly sa akosi nedostavil na termin nasej schodzky 😂 tak ho to budeme musiet naucit, ze muz chodi nacas a nemeska - uvidime kedy sa mu uraci alebo to vidim, ze buduci tyzden ho vyduria

a drzim velmi paste aj tebe! nech to vase od mala "poslucha" a pride pekne nacas ❤️ a este nam prvorodickam idealne co najjednoduchsi porod 🍀

st_277
15. júl 2021

myslim, že to je v pohode, aj ja som v 38tt a ked mame s manzelom sex, tak dietatko mi vždy ako keby padne nizsie a hrozne to potom boli, podobne ako veeelmi silne menstruacne krce, ale do rana to vzdy prejde, uz asi 3-4 tyzdne to trva a doktorka vravi, že vsetko je v poriadku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre