Bolesti v 34. týždni + 1 deň

cathrinka12
19. jún 2024

Ahojte baby som prvorodička a chcela by som sa opýtať
A poradiť svami. Od včera poobedie kolo 1hod mi začali
Veľké bolesti brucha nazvala by som. Ich ako keď som. Mávala silný menzes a vykuklo mi bruško veľmi do predu a stvrdlo s porovnaním rána keď mi nič nebolo tieto bolesti som mala celý deň ale nemôžem povedať ze by boli nejak pravidelne neviem 🤷🤷. Ale boli to silné kŕče. Chvíľku začali boleli a prestali a zase dookola. Ráno som sa zobudila a mam stále bolesti ale už to nie sú také striedavé kŕče ale mam stále bolesti a tvrdšie vyskočene bruško. Chcela by som poradiť co to lebo sa strašne bojím zájsť stým k lekárovi? Ďakujem za odpovede

jaskolka
19. jún 2024

@cathrinka12 ísť s tým k lekárovi. Co akože chceš robiť?Už si tam mala byť. Môže ísť aj o predčasný pôrod, aj o hocičo iné. Prečo chceš riskovať?

cathrinka12
autor
19. jún 2024

@jaskolka neviem jedine asi to ja len ci to žiadna nezažila som som prvorodička a za celé tehotenstvo sa. Mi nič také neudialo tak som. Sa chcela. Spýtať. Ci sa náhodou neplašim zbytočne a neprejde to

jaskolka
19. jún 2024

@cathrinka12 si vo vysokom stupni tehotenstva. Každá "zvláštna" a silná bolesť v tehotenstve je neobvyklá a má byť kontrolovaná lekárom. Platí pravidlo - radšej 2x ísť zbytočne ako potom neskoro ľutovať

dadka1997
19. jún 2024

@cathrinka12 nechapem prečo nejdeš doktorovi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ chceš riskovať porodiť doma ?

evcagabi
19. jún 2024

Moze ist o zacinajuci porod alebo poslickov. Daj dlhsiu teplu sprchu ak sa nezmierni, smer dr.

evcagabi
19. jún 2024

@cathrinka12 a ked sa pytas, ci to niektora nezazila, ty si neprecitala jediny clanok za cele tehotenstvo? Toto zazije hadam kazda jedna rodicka

aliaray1
19. jún 2024

@cathrinka12 ahoj chapem, ze nechces zbytocne plasit lekarov...lebo to sme takto nauceni. Pri tehu to neplati, chod na gyndu hned. Ziadne ze terminy a pod, vezmu ta ako akutnu.
A ano, baby ti spravne pisu, navyse my mame ako vediet co to moze byt? Nemame sono, ani kristalove gule 🙂

Mne sa takto napriklad predvcerom otocilo babo zasa dole zadkom, som v 36tt, myslela som, ze rodim (2.dieta za mna), pockala som do kontroly na druhy den som mala a islo o otocenie dietata.

Lenze toto moze byt uuuplne iny pripad a ty sa uz napr.mozes otvarat, uz rodit, mozes mat aj unik plodovej, vselibaraco.
A tym ti chcem povedat, ze je jedno ako to pozname my na sebe, moze ist o uplne nieco ine. Tym, ze by si sa upokojila, ze ved tejto sa len otocilo babo, tak nikam nejdem...si mozes aj babu fatalne uskodit. Vzdy, vzdy ked je takyto problem, smer gynda alebo pohotovost. Nikto sa na teba nebude pozerat divne.

januska12323
19. jún 2024

Choď sa dať skontrolovať, môžeš už aj rodiť.

cathrinka12
autor
19. jún 2024

Bola som hneď ráno som utekala a všetko v poriadku s babom len som otvorená na 1cm tak ze kludovy režim ležať +magnezko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre