Bolesti v 20. týždni

melissa_19
18. aug 2024

Ahojte som prvorodička a už pár dní ma boli ĺqvy bok respektíve ľavé podbruško hlavne keď sedím ležím nemôžem sa dat na ľavý bok na pravý a na chrbte asi nie je ideálne lebo aj tak mam bolesti a mala kope.. je to normálne? Moja gynekologicka za všetko po mne vždy vyskočí tak sa chcem najprv spýtať tu.. kamarátka vravela ze to je tým ze mala tam ma hlavičku ale stále? Nie je to divne?

michaela329
18. aug 2024

@melissa_19 tiež ma tie boky ťahajú, bolia-az pichaju. Dr. mi povedal, že je to normálne - teraz som mala poradňu. Povedal, že je na to vhodné magnézium. Keby však bolelo v strede a prišli by pravidelné kŕče, mám spozornieť.

melissa_19
autor
18. aug 2024

@michaela329 keď ležím na chrbte tak ma pichne sem tam aj v strede ale vyššie pri pupku to je asi tým ze sa mala hýbe ja neviem.. zajtra mam tiež poradňu, len moja dr za všetko vyskakuje tak sa bojím čokoľvek opýtať

michaela329
18. aug 2024

@melissa_19 na chrbte aj mne, no zle by boli vraj pravidelné kŕče. Ja mám napríklad z gymnastiky pokazené ľavé rameno a spánok na tej strane je problém. Na chrbte to už nie je pohodlné, takže sa tiež trochu trápim s tymi bolesťami väzov. No ubezpečil ma, že je to v poriadku.

melissa_19
autor
18. aug 2024

@michaela329 ďakujem, ukludnila si ma aj keď zajtra idem na veľký ultrazvuk takže aj tak malú skontroluje ci je v poriadku.. vlastne som ta zbytočne zaťažila mojou otázkou hh.. prepáč, teplo, mozog nepracuje😅

michaela329
18. aug 2024

@melissa_19 ale čoby, tiež som sa to pýtala Dr. Tiež ma to znepokojilo 😀A neboj sa Dr. pýtať, však nech si vyskakuje, hlavne nech odpovie 🤷😁

melissa_19
autor
18. aug 2024

@michaela329 prosím ťa, minule som tam bola lebo mi bolo veľmi zle 2 dní a začala po mne kričať ze to oni neriešia ani mi neodpovedala ci je mala v poriadku a nakoniec mi vynadala ze som zjedla jednu parku na raňajky ze sú tam pomleté potkany a kopyta q ja to žeriem

michaela329
18. aug 2024

@melissa_19 to čo za furiu? Ja mám teda dobrého Dr. Nedávno som šlahla v kúpeľni na zem, možno aj zbytočne išla na pohotovosť - no nikto po mne nehučal. Musíš sa jednoducho obrniť voči takým prejavom, a po pôrode možno zmeniť Dr.

melissa_19
autor
18. aug 2024

@michaela329 ja som veľmi aj zvracala a keďže od začiatku tehu vôbec tak som sa bála. Išla som najprv za obvodným ale keďže som tehotná tak sa bojí čokoľvek predpísať tak ma radšej poslal k nej aby skontrolovala malú... normálne som lutovala ze som tam bola hh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre