Bolesti podbruška a tlak na spodok v 36. týždni + 6 dní

21. nov 2022

Ahojte baby , potrebujem ako prvorodička poradiť . Od noci mám tlak v podbrušku , naozaj ho mám ťažké a keď chodím , mám neuveriteľný tlak na konecnik a cely spodok . Nie sú to kontrakcie, to podbrusko cítim prakticky stále.okrem toho má boli chrbát a tlaky v krížoch . Je bezpečne ešte dať si magnezium ? Vraj sa už ku konci tehotenstva nemá dávať aby maternica správne fungovala ? Som 36plus6 už chodím na poradne do nemocnice , ďalšiu mám vo štvrtok . Áno viem že som mala volať a poradiť sa , ale keď vsade čítam že takéto bolesti už proste patría k tomu koncu tehotenstva ? Pôrod snáď rozpoznam však ? 🥺 moc ďakujem aj za prečítanie

chadkroeger
21. nov 2022

pôrod je vtedy, ak citis, akokeby ti trebalo "kakať" ak más takýto tlak asi by som to riešila návstevou lekara

mamamasama
21. nov 2022

Patrí to k tomu. Ja som po 37tt a niekedy mám pocit, že už cítim medzi nohami hlavičku 😁

optame
21. nov 2022

Magnezium si nedavaj uz. Pohyby citis?
Porodne cesty sa uz chystaju,preto ten tlak zospodu. Zajtra volaj svojmu gyn. Si v 37tt. Babo je pripravene.

autor
21. nov 2022

@optame ďakujem krásne … vieš čo cítila som u zubára , dnes som akurát bola chúďatko tak má tam kopala lebo som ležala na chrbte hlava ešte tak zaklonena tak jej to asi prijemne nebolo , teraz ju moc necítim tak snáď sa jej tam nič nestalo . Ja už stresujem zo všetkého . 🥺🥺🥺

trgypadl
21. nov 2022

Ak si si cimkolvek neni ista, tak radsej chod na vysetrenie, ci ku svojmu alebo pohotovosť... Ak si das magnezium neublizis si, ak je porod rozbehnuty, mozes si dat aj tonu magnezia,a bude to bez ucinku. Drz sa

optame
21. nov 2022

Drzim praty,po kontrole daj vediet ako si dopadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre