Bolesti na začiatku tehu - rozťahuje sa už maternica?

31. aug 2020

Ahojte baby.. Snažíme sa o babo.. MS mi meskala 1 deň tak dnes som si len tak urobila test jeden ráno a jeden poobede a bola tam slabšia čiarka.. Nie duch ale čiarka.. Ale čo sa chcem spýtať.. Strašne ma bolí brucho, ešte viac ako keď mám ms...ze sa to roztahuje maternica.. Ale je to ešte skoro si ja myslím, troska sa bojím... Prosim odpovedzte len tie co už máte za sebou tehu.. Veľmi pekne ďakujem

anile12
31. aug 2020

Ja presne v deň kedy som mala MS dostať som mala bolesti ale v ten deň som si spravila test a bol pozitívny čiže nieje to skoro na bolesti je to normálne.

1mina
31. aug 2020

Ja napriklad pri prvom tehotenstve si nic take nepametam...teraz som druhy krat tehotna a prvy tyzden som si vobec nechcela robit test lebo som mala take menstruacne bolesti ze som neverila ze nejdem dostat ms 🤷‍♀️ doteraz ma vie sem tam pobolievat maternica a zatial na sone bolo zakazdym vsetko ok 🙂

florianabotosova
1. sep 2020

Tak z mojej skúsenosti som tiež mala bolesti pod bruška ako pri ms ale trvali asi tak týždeň možno dva po očakávanej menštruácii a strašne ma boleli prsníky a keďže sa ms nedostavil meskala mi mesiac. Som si spravila test a krásne dve čiarky. Lenže potom sa to rýchlo zvrtlo. Čiže áno mala som bolesti pod bruška a aj prsnikov

marvin1234
1. sep 2020

Mna bolelo riadne brucho na zaciatku a stale niekedy mega boli a to som len 12t

mishach
1. sep 2020

Ja som v 8tt a bolesti a bolesti som mala zo začiatku riadne...ani chodiť sa mi nedalo. Úplne kŕče. Len som aj spinila, tak dr mi predpísal lieky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre