Bolesti močového mechúra bez pálenia 2 dni pred termínom

dada318
2. nov 2014

Poraďte mi prosím, mám bolesti močového mechúra alebo aj celých močových ciest, ako keby som mala zápal, ale na wc ma neťahá, ani ma to nijako nebolí, nepáli, nesvrbí nič... som 2 dni pred termínom, neberiem žiadne lieky okrem železa a injekcií na riedenie krvi - fraxiparine, doteraz žiadne komplikácie, neviem či to len malinká mi tam nejako tlačí, alebo o čo sa môže jednať, prechladená nebudem, lebo nič iné necítim, žiadne iné príznaky, a ani som sa nemala kde prechladiť, prosím vás poraďte, čo to môže byť, či je to bežné/normálne, alebo mám ísť radšej ku doktorovi, nechcem nič podceniť, ale ani preháňať. Cítim to asi pol dňa, len sem tam, nie vždy...

zuznaa
3. nov 2014

Ak to neboli stale a nezhorsuje sa to, tak to asi nebude infekcia. Takto pred porodom uz vsedko boli a taha. No ale ak mas obavy, tak jej aspon skus zavolat.

zuzuzv
3. nov 2014

mam to iste a nejak sa nevzrusujem, uz ti tam tlací bábo 😎

dada318
autor
3. nov 2014

myslela som si, že to len tlačí maličká, preto som ani nešla k doktorovi, ale pre istotu sa pýtam 🙂 tak som pokojnejšia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre