Bolesti krížov v 39. týždni

sara_noe800
27. nov 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať. Som 39tt a Už druhý deň mám bolesti krížov, ale nie také tie klasické ale taká iná bolesť to je plus pociťujem trošku aj podbruškom. Zopár krát ma aj pichlo vo vnútri vo vagíne. Pondelok mám poradňu tak nechcem zbytočne lietať na pohotovosť,ale samozrejme ak by sa to zhoršovalo - stupňovalo, tak určite pôjdem, zase podceňovať to nechcem. Ale chcela by som sa opýtať či to nemôže byť aj začiatok pôrodu. Vaše skúsenosti? Ďakujem pekne 🙂

kiki68
27. nov 2021

@sara_noe800 dieta zostupuje do panvy a telo uz dava signaly. No bud sa to rozbehne alebo to este vydrzi. S tym nikde nechod .

sara_noe800
autor
27. nov 2021

@kiki68 ďakujem za odpoveď, no aj drobec som si všimla že je za tieto dva dni taký aktívnejší, takže asi to bude tým. 🙂 a ešte raz ďakujeeem

sara_noe800
autor
28. nov 2021

@kiki68 ahooj, no nakoniec da mi bolesti začali stupňovať a musela som ísť na pohotovosť. Keď som prišla na pohotovosť okolo 1 ráno tak už som bola na 5cm otvorená 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre