Bolesti krížov v 28. týždni

ludmiladolhyova
26. aug 2014

Prosím Vás poradte mi, nejakú rýchlu pomoc na bolesti krížov... som v 28 tt. a začali ma kríže bolieť z dňa na deň.... k lekárke už nestíham ísť...tak aspoň nejakú prvú pomoc, by som potrebovala... ďakujem Vám za odpovede 🙂 :(

bejustek
26. aug 2014

@ludmiladolhyova Ahoj,mne celkom pomohlo magnesium šumivé,jemná masáž-hlavne vymasírovať bolestivé miesto-to mi asi najviac pomohlo,teplo a oddychovať,keď ťa to bude už menej bolieť tak super je pocvičiť na fitlopte a jednoduché cviky pre tehotné napr.mačací chrbát alebo nájdeš na nete.

ematko29
26. aug 2014

ahoj bolest krizov v tehu je bezne ,ale treba dat pozor na to ci niesu tie bolesti ako pri menzese,lebo bz mohlo ist o kontrakcie.

darka2001
26. aug 2014

poznam,poznam, lieky žiadne akurat magnezko a teplo,najsť nejaku uľavovu polohu a potom masaž,dobry maser ti pomože aj ked si tehu,ja na moju nedam dopustiť,tiež ma začali križe bolieť zo dna na den ( dlha cesta autom a klima ) a presne na začiatku 8 mesiaca a masaž pomohla aj bez liekov

30tnicka
26. aug 2014

mna bolia krize uz asi 3 mesiace, pomoze len si trosku pocvicit a najst polohu, pri ktorej tak moc neboli. a mne to vzdy cca po hodine preslo samo... je to taka chvilkova bolest.

jani2
26. aug 2014

Mna tak začali hodne bolieť v 27tt, az ma to vyplasilo, nedalo sa nájsť žiadnu úľavovu polohu. ☹ bola som aj na gynde pohotovosti, vsetko však bolo ok. Poslali ma k všeobecnej obvodnej, ci to nebudú obličky, dala mi papier na sono, mala som prísť na krv,.....práve však prišiel víkend a do pondelka bolesti zrazu zo dňa na den prestali. Tak som uz nikam nešla a do konca tehu sa nic podobne uz nezopakovalo. Doteraz netuším co to mohlo byt. Prajem ti, az sú bolesti aj u teba co najskôr prec! 🙂

zdena12345
27. aug 2014

mne pomohli magnezove infuzky v nmocnici. inak masaz je super a podkladat si pod krize perinku aj ked sa oprie v kresle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre