Bolesti hlavy v 11. týždni tehotenstva

gabci1011
14. júl 2020

Ahojte ženy 🙂. Som v 11. týždni tehotenstva. Šťastná som ako blcha, ale to asi každá keď čaká prírastok. Mám ale však jeden problém strašne ma začala bolieť hlava posledné 2 týždne. Bola som u lekára ktorí mi povedal že mi nič dať nemôže a môžem len paralen. Paralen mi však nezaberá. Nemáte prosím Vás nejaká s tým skúsenosť čo Vám pomohlo. Vodu pijem, dávam si do nej aj citrón aby som mala vitamín C. A ďalšia moja otázka či to môže mať nejaký vplyv na plod.
Ďakujem Vám za každú Vašu odpoveď a prajem krásny deň mamičky. 🙂

silviazlat
14. júl 2020

@gabci1011 Mne pomohol Horčík - Magnerot. Ráno a večer 1 tabletka. Migrény zmizli. Citrón by nemal uškodiť, avšak opatrne s ním. Nič sa nemá preháňať. V neskoršom štádiu ťa bude tak pálievať záha, že na citrón ani nepomyslíš.

anile12
14. júl 2020

A magnézium neberieš vôbec? Skus bud šumivé do vody magnézium alebo silnejšie je magnerot a to dr aj väčšinou každé kúpiť. Prvý týždeň užívaj po 3 a potom už len po 2 na deň. Mne pomohlo aj na bolesť hlavy aj na trpnutie rúk.

gabci1011
autor
14. júl 2020

@anile12 beriem magnezium práveže 😓😓😓

monro
14. júl 2020

Ja ked som bola tehotná, dala som si aj ibalgin, ked sa to uz nedalo vydrzat. Bolo mi povedane, ze aby to poskodilo, musela by som si z neho upiect strudlu 😉

gabci1011
autor
14. júl 2020

@monro no ja takéto lieky určite brat nebudem .... je to tam prísne všetko čo sa týka liekov ...

gabci1011
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre