Bolesti chrbta v 8. mesiaci

caelley
10. okt 2013

Ahojte. Som v 33tt, zajtra 34. Príšerne ma bolí chrbát, bolel ma celé tehotenstvo ale posledné tri dni je to neznesiteľné, 24 hodín denne bolesti celého chrbta, hlavne v hornej polovici, od krku pod lopatky. Neexistuje poloha, v ktorej to nebolí, neviem stáť, sedieť, ležať, nič 😒 Už som z toho zúfalá, v noci sa budím každú hodinu na to, že ma bolí chrbát, cez deň neviem, čo so sebou... ☹ Masáž pomôže tak na dve hodiny. Mali ste také nepretržité bolesti? Čo vám pomohlo, aspoň na chvíľu? Ja sa zbláznim. ☹

majka777
10. okt 2013

ahoj...ja som mala takéto bolesti tiež v 8. mesiaci...trpela som najmä v noci, tiež ma ukrutne bolel žalúdok - malá mi naňho tlačila, ale potom to prešlo. 9. mesiac bol už úplne v pohode. Žiaľ, nemám pre teba radu, len to - vydržať 😉

jul11
10. okt 2013

@caelley Cvicenie. Mne tehotenske cvicenie neskutocne pomohlo.pred tehum,same bolesti chrbta zo sedaveho zamestnania a v tehotensve nic,super mi to pomahalo a to soms tale pracovala.cvicila som 2x do tyzdna,ked som nahodou jednu hodinu vybnechala,tak som to citila. cvicila som este 2dni pred porodom

caelley
autor
10. okt 2013

@jul11 snazim sa cvicit v ramci moznosti, ale nemam sa velmi namahat, v poslednej poradni mi kazala uz len lezat, lebo sa mi skracuje krcek maternice...tak sa bojim robit nieco take aby som to nepokazila :-/ ake cviky si cvicila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre