Bolesť žalúdka v tehotenstve

lucka12352
27. okt 2013

Ahojte som 5-6 tyzden a mam bolesti zaludka, je to normalne mate s tym niekto skusenosti prosim? Dakujem 🙂

breninka
28. okt 2013

@lucka12352 Ahoj lucka, ano mam, tiez som cca v 6-7 tyzdni a brucho obcas dost zaboli, niekedy aj cele dni dokola...boli tak zvlastne. Niekedy pocit bolesti brucha, inokedy akoby v podbrusku a vajecnikoch...vraj aj toto k tehotenstvu patri, kazda to mame individualne...treba si brusko pohladkat, velky nadych a usmev na ukludnenie, nic viac spravit nemozes...cakala som na dve ciarky 1,5 roka, a teraz sa snazim prezivat vsetko pozitivne a stastne...aj ked to "male stastie" vo vnutri niekedy dost boli...polenos si, uvolni sa, a papaj malo viac krat denne, mne sa to osvedcilo. Drzim palce...

afrika
28. okt 2013

mňa tiež bolieva žalúdok.. hore v brušku..

lucka12352
autor
28. okt 2013

Dakujem pekne 🙂 snad to budr len lepsie 🙂

lucinocka
28. okt 2013

@lucka12352 never tomu:D ja som v 7 tt zacala zvracat a skoncilo to az po 12 tt :D este si len na zaciatku, skoro ziadne divoke hormony v tele :D drzim prsty 😉

lucka12352
autor
28. okt 2013

Holky mozem sa opytat.. mali ste niektore skusenosti aj s krvacanim alebo nejakym vytokom ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre