Bolesť žalúdka v prvom trimestri

24. okt 2022

Ahojte. Už som zúfalá 🙈 som v 7tt a každú noc ma neskutočne ostro začne bolieť celý žalúdok. Nie je mi vôbec na zvracanie a ani nič podobné... Len sa proste v noci zobudím na to, že ma ostro pichá v žalúdku 😭. Je to normálne alebo je na čase to riešiť?
Prosím máte s tým niektorá skúsenosti? Prejde to?
Ďakujem 🙏🏻

luckajozko21
24. okt 2022

U mna to takto nejak zacinalo. Skor som si myslela, ze mam nejake zaludocne problemy ako to, ze som tehotna. Nasadila som si probiofix, pila fatru a snazila sa nezostat hladna - ani pocas noci kedy to byvalo najhorsie (aspon stale nejake tycinky, piskoty, banan, kyslejsie jablka, cukriky, .... cokolvek co sa mi nepriecilo v danom stadiu tehotenstva). Spavala som podlozena vankusmi.
Dr som to spominala, probiotika mi schvalila, ale dalej to neriesila. Myslim, ze baby, kt. si odgrcaju prvu ligu to maju ovela horsie.
Preslo mi to okolo 15tt, realne som nevracala ani raz aj ked ma obcas naplo, ale mala som bolest zaludka.
Drzim palce nech to je tehotenstvom a rychlo to prejde 🙂

autor
24. okt 2022

@luckajozko21 ďakujem, dúfam že to bude ok a že je to len tým že bábo si robí pohodlie 🙏🏻

tanicka907
24. okt 2022

Ahoj, aj mne sa to robilo, uprostred dna v praci, ci som bola najedena alebo hladna. Lepsie mi bolo, ked som bola hladna. Asi od 6tt do 8tt. V 7tt som zacala strasne krvacat, zlakla som sa ci nejde o spontanny potrat, ale lekar potvrdil, ze je vsetko v poriadku, len mam oddychovat. Teraz som v 20tt, vsetko je zatial ok, ale brucho ma pobolieva casto. Niekedy ma chyti panika, ale lekar vzdy doteraz potvrdil, ze je vsetko v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre