Bolesť v tehotenstve

28. júl 2021

Ahojte, chcela som sa informovať že či niektorá z vás má alebo mala bolesti vagíny,, mne to príde ako svalovka,, pričom som necvicila, cez deň je to také občasné ale večer je to horšie pri spaní, keď preložím nohu cez paplón tak vtedy to cítim asi najviac, je to normálne? Ku Dr idem pondelok, na poradňu.. 18tt tehotenstva. Nie sú to že extra neviem aké bolesti, ale sú...

kkovacovak
28. júl 2021

Je to také pichanie alebo ťahanie? Ja to tak občas mávam. Tiež pri prevaľovaní alebo pohybe. Ak to vždy prejde a nemám iné problémy tak to neriešim

viktoria1425
28. júl 2021

Ja to mam tak isto,najviac cez tu noc.
Tiež to neriesim,kedze to nie je vkuse ale obcas. Pravdepodobne to k tomu patri 🙂

snehulienka82
28. júl 2021

ja som mala zvláštne pichanie vo vnútri medzi pošvou a konečníkom, nikto z okolia tehotných sa s tým nestretol. aj pre mňa to bolo nepochopiteľné, ale dieťa sa narodilo načas a zdravé, tak len aby si vedela, že všeličo môže byť...

marticka85po
28. júl 2021

@snehulienka82 ja som momentalne 14tt a tiez mavam obcas takyto typ pichania ale ja to pripisujem endometrioze ktoru mam

ivangeline
28. júl 2021

Ano. Ako svalovka. Normalne. 3x som tehotna. ;) Horsie je to po sexe...

mamamasama
28. júl 2021

mala som to v prvom tehu.. nemohla som ani cvicit.. neskor sa to este zhorsilo a bolel ma z toho az sedaci nerv... katastrofa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre