Bolesť v podbrušku na začiatku tehotenstva

4. jan 2023

Ahojte, viem, tých tém je tu množstvo. Ale mám za sebou potraty. Teraz môžem byť cca v 7tt. Ide o to, že doteraz mi bolo fajn, ale už asi 3 dni pociťujem bolesti v podbrušku ako pred ms. Od začiatku beriem vaginálny progesterón. Všade ma odbili, že pokial nekrvacam, tak je to ok. A že ak aj by sa rozbehol potrat, tak tým ,že beriem ten progesterón, tak aj tak mi na pohotovosti nevedia už nijako pomôcť... Zdravotníctvo 😔

markaterka
4. jan 2023

Bolesti som mala aj ja, to je rozťahovanie maternice.

tessa2299
4. jan 2023

Magnerot kup

autor
4. jan 2023

@markaterka to som mala pri 1.dietati aj ja, ale pamätám si, že hneď od začiatku, nie až po pár týždňoch... A neboli to také menštruačné bolesti, také iné boli... Potom boli už len potraty . Každý potrat som mala iný, tak preto stresujem...

veselo_neveselo
4. jan 2023

Tak neviem, co sa akoze stazujes na zdravotnictvo. Pomoct sa ti inak neda, ved veda tolko este nepokrocila, aby vedela opravit co priroda pokazila...tak sa daj do kludu.
Ved je tu x diskusii o tom, neni co viac robit. Chudaci doktori, fakt.

Doporucujem ti nastudovat si, co vsetko sa deje po oplodneni do tych 12 tyzdnov, aby si pochopila ako strasne malo toho vieme ovplyvnit zvonka, a co vsetko musi zafungovat, aby slo vsetko po poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre