Bolesť v lonovej kosti v 40. týždni pri pohybe ležmo

23. máj 2024

Ahojte. Prosim stretol sa niekto s hroznou bolestou niekde v lonovej kosti (akoby za kožou kde začína ochlpenie dole)? Posledne dni ma to tam hrozne boli pri polohovani v posteli z jedneho boku na druhy. Niekedy uz mam pocit, ze to cez tu bolest nedam a ani nevstanem... 🙁 pridavam obrazok do komentaru kde je to bolestive miesto..

maminkadeticiek
23. máj 2024

Babo ti moze tlacit na nerv,je nizko,blizi sa to.V takejto faze je uz kazdy pohyb narocny.

martul
23. máj 2024

V 40 týždni už môže bolieť všetko. Telo sa pripravuje, panva rozťahuje, človek už len čaká na pôrod ako na spasenie.

autor
23. máj 2024

Akoby ta bolest bola v posve, na obrazku to je asi miesto kde je oznacena kostrc....

autor
23. máj 2024

@maminkadeticiek
@martul dakujem, takze myslite ze je to v poriadku? Cakam prve dieta, bojim sa tej bolesti hrozne. Lebo uz ani nespavam. Termin porodu bol vcera, zajtra idem na poradnu.

maminkadeticiek
23. máj 2024

Pozri keby som mala strasne bolesti,tak idem na pohotovost.Ale myslim,ze ak mas zajtra poradnu tak uz pockaj do zajtra.

nevenka
23. máj 2024

Mna to bolelo pri vsetkych detoch, asi mesiac pred porodmi. Roztahovali sa mi kosti...

martul
23. máj 2024

Zvládneš to, vydrž.

majlo1234
23. máj 2024

3 mesiace poslesnw som to mala, je to normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre