Bolesť v ľavom boku v 14. týždni

sajka21
17. dec 2016

Ahojte.. v noci som sa zobudila na to ze ma boli podbrusko, nebolo to nic hrozne nevydrzatelne preto som o chvilu aj zaspala... ale rano ked som sa zobudila stale to pretrvavalo a pobolievalo cely den ale teraz to uz iba obcas boli v lavom boku a iba taky pocit slabosti v podbrusku mam.. vo stvrtok som bola na poradni a este mi doktorka povedala ze sa nemusim nicoho bat... ale teraz uz si niesom ista stalo sa mi to prvy krat.. myslite ze mam ist na pohotovost a dat sa vysetrit alebo to nechat tak a mozno to prejde?? Bojim sa o male, som v 14 tt. Dakujem

cattleya22
17. dec 2016

@sajka21 Ahoj, bolí ťa to akoby na ľavej strane podbruška? Ak áno, môže to byť kľudne oblý väz maternice, ako maternica rastie, napína sa. Je to bežná bolesť, ja som ju mala dosť dlho, aj okolo 20tt sa ešte ozvala. Ak je to veľmi silné, pre pokoj v duši zájdi na pohotovosť alebo v pondelok k doktorke. Nebezpečné sú hlavne kŕčovité bolesti v podbrušku, tie po bokoch sú ok.

tanajaka
17. dec 2016

@sajka21 Radšej choď. Lekári ťa vyšetria či je malé v poriadku. A neboj všetko bude dobré. Držím palce nech ste zdraví aj ty aj malinké

n0mi
17. dec 2016

Maternica rastie a natahuju sa vazy...

kasiopeja01
17. dec 2016

Ak sa bojis,urcite chod. Ak to nic nebude, aspon budes kludnejsia.

sajka21
autor
18. dec 2016

Ahojte.. sla som vcera.. lebo som mala aj velmi slabulinky hnedkasty vytok... nechali ma tu, porobia vysetrenia a uvidia.. male je v poriadku ale asi nasli nieco v krvi lebo mi dali antibiotika ktore sa bojim zjest lebo mi nikto nepovedal preco!! :(

cattleya22
18. dec 2016

@sajka21 Opýtaj sa, čo ti našli. Antibiotík sa neboj, určite vedia, aké ti dať a radšej antibiotiká, ako nejaká skrytá infekcia. Držím palce 🙂

sajka21
autor
18. dec 2016

Pytala som sa.. a povedali iba ze zapal v krci nasli.. nic viac nevedia... dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre