Bolesť v krížoch v 41. týždni

kikaaa579
28. dec 2022

Ahojte som 40+4tt dnes som bola u doktora povedal, že otvorená ešte niesom a že mam v pondelok prísť už na príjem, že mi budu vyvolávať pôrod, (samozrejme ak do vtedy neporodím).Ako som prišla od doktora a išla som na WC tak som zbadala na papiery hnedy hlien a pol hodinku som mala zase taký hnedoružovy myslím, že to bude hlienová zátka. Už asi dve hodiny mám silne pichanie na pravej strane krížov, ale viac menej len vtedy keď stúpim na pravú nohu tak mi to hneď vystrelí do krížov. Môže to už byť začínajúci sa pôrod? Alebo tá bolesť môže byť aj z niečoho iného? Poprípade začal sa takto rozbiehať pôrod niektorej z vas?

katarinka89
28. dec 2022

@kikaaa579 môže a aj bude

kacenka205
28. dec 2022

@kikaaa579 daj vedieť ako to postupuje 🙂

kikaaa579
autor
28. dec 2022

@kacenka205 teraz mám bodavu bolesť aj keď ležím a trošku sa pohnem a keď len ležím a nehybem sa tak mam tažko na krížoch ako keby mam nejaky veľký kameň na nich položený alebo ako keby mi niekto na ne tlačí

kacenka205
28. dec 2022

@kikaaa579 tak uvidíš, ako to bude postupovať 🙂 nasledujúce hodiny.

kikaaa579
autor
29. dec 2022

@kacenka205 Bola som večer na pohotovosti povedali mi, že to ešte na pôrod nie je ale, že sa to môže rozbehnúť za dva hodiny alebo aj za dva/tri dni, že či chcem zostať v nemocnici alebo ísť domov, že je to len na mne, ale doktor mi odporúčal ísť domov a byť doma v kľude ako v nemocnici v strese a čakať tam aj dva/tri dni. Dnes mám bolesť už na ľavej strane krížov nie na pravej, ale nie je to taká silná bolesť ako včera.

kikaaa579
autor
29. dec 2022

@kikaaa579 pardon nie na pohotovosti, ale šla som na pôrodnicu😃

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heln
29. dec 2022

@kikaaa579 ano, jednoznacne sa ti to blizi, ked som bola pred porodom hospitalizovana, bolo tam viac zien, ktore necitili kontrakcie, ale bolesti v krizoch. drzim palce.

kacenka205
29. dec 2022

@kikaaa579 och. Tak príjemné čakanie. ... Ja mám termín 5.1.... tiež čakám,kedy to príde. I keď dnes na poradni že ani chýru ani slychu o pôrode 🤦😄

kacenka205
2. jan 2023

@kikaaa579 no ako ???

kikaaa579
autor
3. jan 2023

@kacenka205 31.12.2022 o 7:30 praskla plodova voda a včera o 12:20 sa mi narodil krasny a hlavne zdravý chlapček😊 aj keď som sa dva dni potrápila ale stalo to za to.😇❤

palicka
3. jan 2023

@kikaaa579 blahoželám

kikaaa579
autor
3. jan 2023

@palicka ďakujem🥰

kacenka205
3. jan 2023

@kikaaa579 gratulujem! ;)

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaaa579
autor
5. jan 2023

@kacenka205 ďakujem😊

kikaaa579
autor
5. jan 2023

@mamula20 ďakujem😊 tiež gratulujem😇 ježiš, tak ešte že ste šla hneď mna nechali dva dni len tak na izbe a až na tretí deň začali so mnou niečo robiť v noci som mala bolesti každe 4 minúty, ale dali sa zvládnuť neboli až také silné, no a ráno mi dali vyvolávačku a o 12:20 som porodila.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre