Bolesť v 10. týždni tehotenstva

13. okt 2020

Ahojte baby som v 10 tt mala som kvasinkové infekcie a dostala som na pohotovosti čipky a teraz 27 mam ísť k lekárovi na moč krv atd ale mam teraz bolest v pravom boku a ide mi to trosku do krížov čo to môže byt prosím vás a čo je na to dobre ? 😊

ckatka
13. okt 2020

Problém s mocenim nemáš? Môže to byť zápal obličky...čokoľvek...
Kúp si v lekárni také.tie testovacie papieriky na moč...PentaPhan sa to volá. Ocikas a hneď základné veci uvidíš či tam.mas.alebo nemáš. (bielkoviny krv a pod)

Inak na kvasinky a mykozy...odporúčam na intimku kvapkat cajovnikovy olej. Tak 5 kvapiek na jednu vložku a meniť každé tri hodiny.
Potom sú ešte recepty ďalšie prírodné ako tomu predchádzať...ja mam zarobený vo fľaštičke olej s esencialnymi.olejmi a akonahle cítim ze dole je niečo v neporiadku, nakvapem na vatovy tampón a ponatieram sa..plus na vložku nakvapkat. Zbavila som sa tak mykozy, bakteriálnej infekcie aj herpesu. Gynekológ nechcel veriť, ale videl výsledok (aj keď som si tie jeho macmirory a neviem.co všetko mi to chcel predpisovat...predpísať nedala, robil mi po par dňoch odbery a všetko čisté....)

autor
13. okt 2020

@ckatka skusim ten váš recept .. no práveže mam niekedy dosť problémy s cikanim aj ma dosť pali pri tom a takto aj keď si to chytím ten bok boli to no dúfam že babo bude v poriadku úplne sa bojím

ckatka
13. okt 2020

No...tak....okamžite smer urológia. Na pohotovosti majú výsledok z moču rýchlo. Keď povieš že si tehotná a máš bolesti v okolí obličky a problémy s močením...neposlu ta preč. A urológ to porieši lepšie ako gynekológ

autor
13. okt 2020

@ckatka bola som s tým pred dvomi dňami v Ružinove na pohotovosti a dostala som od mladej pani doktorky pekne vynadane

ckatka
13. okt 2020

Chod na Kramáre. Robí tam na urológii môj muž. Isto ta preč neposle.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre