Bolesť stehna v 32. týždni

puchic
15. sep 2013

Ahojte, asi pred tyzdnom som sa zacala v noci budit na bolest v panve no a pred dvoma dnami sa k tomu pridala aj bolest praveho stehna. Ide ako keby o bolest zo svalovky ktora je niekedy miernejsia a vecer ju sprevadzaju krce vystrelujuce do celej nohy. Boli to cely den aj ked sa trosku ponatahujem, nachvilu sa mi ulavi a potom to zacne znovu. Je to tym ze sa panva roztahuje ( preco ma boli potom iba prave stehno a lave vobec 😒 )alebo to znamena bliziaci sa porod ( tym bliziaci sa myslim ze ma to schyti uz o napr. tyzden + - ) . Som v 32. tyzdni a babo je o 3 tyzdne vacsie a tazsie ako by mal byt. Mate s tym daktora skusenosti ?

vanilia85
15. sep 2013

No nechcem ta strasit ale skus sa od obvodnej vypytat na sono-na zily...alebo na cievne...mne sa tak zacala prejavovat bromboza v lytku

upam
16. sep 2013

ahoj tazko posudit kazda mame asi trochu idividualne bolesti ale mavam taketo stavy vzdy pri menstruacii a mavam to aj teraz v tehotenstve kdetu, zatial som to neriesila lebo to prejde samo a netrva to az tak dlho ako tebe len tak hodinku dve ale takisto to mavam len na pravej strane. Ak s tym pojdes k lekarovi prosim napis co mysli ze to je 🙂

carrie4
16. sep 2013

@puchic ako bábätko rastie zaťažuje organizmus viac a viac...najlepšie určite poradí lekár... ale môže to byť nielen so žilami a cievami ale aj chrbát... ja som však mala problémy s chrbtom už predtým a v tehu sa mi prejavovali bolesťou pravej nohy...

puchic
autor
16. sep 2013

tiez som mala problemy s chrbticou uz davno predtym a kostrc mam vychylenu o par stupnov po uraze, uz aby bol malicky von bude lepsie mne aj jemu 🙂

puchic
autor
16. sep 2013

@upam ja mam takeho lekara ktory mi na vsetko vravi to je v poriadku nic nehrozi, najblizsie ked pojdem tak sa mu postazujem a dam vediet 🙂

simca06022011
16. sep 2013

Mám s tým bohaté skúsenosti, ja tom ma z chrbtice... otras... urcite si to daj vysetrit, nemusi to byt nic ine, ale moze dojst aj k zaseknutiu nejkaeho nervu alebo nebodaj nejaky cievny problem.. ale myslim ze to bude z tej chrbtice...

simca06022011
16. sep 2013

@puchic hej aj ja mam takeho lekara, nic nehrozi a skoro som porod neprezila ;) lebo vsetko v poriadku, teraz som tam nabehla s PCO a on ze v pohode, co si vymyslam... vsetky ostatne problemy su tiez nic :P

puchic
autor
16. sep 2013

@simca06022011 ja mam zo svojho taky pocit ze ma trochu ,,zanedbava,, , vsetko je v poriadku, aj to ze som chudokrvna, mavam nizky tlak aj to ze som prve 3 mesiace vyzvracala uz aj cistu vodu a to by som mohla pokracovat na 10 riadkov. Vzdy mi iba povedal ze je to normalne a pritom viem ze iny dr. by to riesil inac. Jednu mamicku vypisal na MD par dni pred terminom inej zase nepredpisal sladku vodu vobec atd., zmatkar jeden 😖 No co uz ak bude dake nabuduce tak si vyberiem uz ineho. Mozno si ale fakt vsetko iba ,,vymyslame,, a dr. maju vo vsetkom pravdu ze nic nehrozi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre