Bolesť rebra v 33. týždni tehotenstva

18. mar 2024

Čaute ženy, som 33.tt a hľadám niekoho s podobnou skúsenosťou. Nezažila niektorá z vás tiež takú nepríjemnú a silnú bolesť rebra? Nemyslím z kopančekov, skôr trvalá. Netuším z čoho to je, je to taká fakt silná a miestami nepríjemne ťahavá bolesť ľavého rebra. Trvá mi to už dlhšie ale aj sa to zhoršuje🙈 Spomínala som to lekárke, bola som na kardio a internom, keďže som mala ťažkosti aj s dýchaním, ale všetko oki. Neviete niekto?🙂
Ďakujeem 🙏😊

liliana8
19. mar 2024

Ano, aj ja aj kamoska sme to mali na lavej strane. Asi dieta na nieco tlaci a tam to vystreluje. Je to neprijemne, ale porodom to preslo ;)

liviiiiii
19. mar 2024

Ahoj ja to mám.. asi od 24tt nevedeli prísť na to čo mi je išla som na ulttazvuk brušnej dutiny a orgánov a zistili že mi vytlačilo obličku hore takže ma to bude boliet pokiaľ neporodim 😃 ale dali mi lieky na bolest

00momo
19. mar 2024

Ja som mala nie na ľavo ale pod pravým rebrom. Každé nadychnutie, alebo keď som ležala na pravo som trpela. Malý bol obtočený pupocnou šnúrou. Po pôrode to zmyzlo.

9555058645
25. mar 2024

Ja tiež nemohla som ležať sedieť chodiť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre