Bolesť podbruška v 6. týždni

3. nov 2021

Pozdravujem. Som v 6tt a niekedy cez den ma boli v podbrusku. Ziadne ine tazkosti nemam.
Je to v poriadku?

katarinka2290
3. nov 2021

Ano pokial nekrvacate a nemate ine tazkosti,nepamatam si do kolkeho tyzdna som citila taku bolest,prislo mi to ako pri menstruacii ale nekrvacala som.

ailiba
3. nov 2021

Ja som to mala priebežne počas celého tehu a všetko bolo o. K. Maternica sa zväčšuje, prekrvuje, babo rastie. Je to úplne normálne.

autor
3. nov 2021

@katarinka2290 nekrvacam ani nic, len ta bolest niekedy cez den.
Dakujem, ukludnili ste ma 🙂

autor
3. nov 2021

@ailiba dakujem 🙏🙂

tehotna40
3. nov 2021

Ak nemáš žiadne iné problémy je to v poriadku. Ja som uz bola 5+3tt myslím, lenže som ešte nevedela ze som tehotná a v noci som mala také menštruačné kŕče, že som si išla dat vložku, lebo som si myslela ze dostanem ms. A nič 😀 ešte sa mi to potom stalo par krát aj keď som už vedela ze som tehotná

katarinka2290
3. nov 2021

Este pride vselico😉coskoro sa dostavi unava,mozno nevolnosti.kadejake pichanie este nastane.
momentalne som v 34tt a uz sa tesim kedy porodim.nevolnosti mam od 7tt az doteraz🙄

autor
3. nov 2021

@tehotna40 Len ja som uz na zaciatku 6 tyzdna a boli ma kazdy den. Nie stale ale napr 4x do dna

autor
3. nov 2021

@katarinka2290 drzim prsty a nech to zbehne 🙂

katarinka2290
3. nov 2021

Dakujem

katarinka2290
3. nov 2021

A boli ste uz u dr na prvej kontrole?
Ked tak vam nieco odporuci bud nejaky vitamin alebo magnezko.

autor
3. nov 2021

@katarinka2290 nie, idem az o 2 tyzdne

michaelamomla
3. nov 2021

aj ja som to mala, prestalo to cca okolo 13tt. Maternica sa zvacsovala, akoby som menstruaciu mala dostat. A vsetko bolo v poriadku.

luci_ba
4. nov 2021

ja som mala tiež menstruacne bolesti a rôzne pichanie a tahanie až do 12tt asi. Potom sa to zmiernilo. Kľudne si davaj magnezium

autor
4. nov 2021

@luci_ba dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre