Bolesť pod pravým rebrom v tehotenstve

tina.olbreitova
21. júl 2022

Dievčatá,už asi mesiac mám bolesti pod pravým rebrom, dakedy sa tiahnu až k lopatke. Neviem akosi odsledovať, či zo žalúdka, či z chrbtice, či z čoho. Žlčník nemám, žensky všetko ok, krv ok. Chodím len po doktoroch, nikto nevie pomôcť. Vraj môže bábo tlačiť, vraj môže byť z chrbáta, dali mi obstrek, no efekt nevidím. Na gastre ma odbila, že aj tak mi nemôže dať žiadnu liečbu. Dakedy sú tie bolesti hrozné, inokedy sa dajú zvládnuť. Sú nonstop. Nemali ste niektorá niečo podobné? Aktuálne som 30 +5.

dm2607
21. júl 2022

@tina.olbreitova aj ja som mala bolesti neskutočne pod rebrom a hlavne v noci. Tlačilo mi bábätko, ale hneď po pôrode to prešlo. Nedávala som si na to nič, asi treba len vydržať.

mimi3008
21. júl 2022

@tina.olbreitova mne pei 1.tehotenstve malinky tiez tlacil, az tak, ze som mala strpnute rebro a brusnu stenu v tej oblasti, slovami by som to opisala, ze "mi rozkopava pecen". Bolo to asi posledne 2 mesiace tehotenstva. Hned po porode to preslo

tina.olbreitova
autor
21. júl 2022

@dm2607 ďakujem za tvoju skúsenosť

tina.olbreitova
autor
21. júl 2022

@mimi3008 pfuuuha....aj to doktori dáko videli, či tiež lem dohady?

mimi3008
21. júl 2022

@tina.olbreitova dohady, stupnovala sa bolest s kazdym pohybom babatka a po porode to odoznelo, takze mi to tak aj sedi

tina.olbreitova
autor
21. júl 2022

@mimi3008 ďakujem,asi to bude aj môj prípad...takže vydržať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre