Bolesť po vytrhnutí zuba v 10 týždni

kika1985
14. mar 2013

Žienky, neviete mi poradiť niečo na bolesť po vytrhnutí stoličky? Som v 10 tt 😒 Díky moc

ekinkala
14. mar 2013

@kika1985 pockaj,pockaj tebe trhali zub v tehotenstve??????dufam ze som to zle pochopila lebo hadam vies ze sa to nesmie mozes vykrvacat!!!!! No a na to si nemozes dat nic myslim ze jedine penicilin ale nie som si ista mne trhali 3 zuby naraz pocas kojenia a nic som si nemohla dat iba pockaj vlastne nie penicilin spusta krv takze nieco viem ze sa moze davat ale prave penicilin sa neodporuca pri zuboch

tanja111
14. mar 2013

Mne trhali tiez okolo 10tt niesom si ista ale kupovala som si paralen alebo panadol...pytala som sa v lekarni...

kika1985
autor
14. mar 2013

@tanja111 super, ďakujem 🙂

kika1985
autor
14. mar 2013

@ekinkala pochopila si to správne, som v 10 tt a ešte som nepočula že sa dá vykrvácať z vytrhnutého zuba... normálne mi ho vytrhla a ešte mi dala aj anestézu.

zuzulica
14. mar 2013

@kika1985 proti bolesti môžeš paralen a podobné čo obsahuje paracetamol,nesmie sa to čo obsahuje ibubrofen

patkobo
14. mar 2013

panadol ultra sumivy

kika1985
autor
14. mar 2013

@zuzulica
@patkobo uz som bola v lekárni, dali mi panadol a hned mi je liiiiiip 🙂 díky baby 🙂

patkobo
15. mar 2013

panadol ultra sumivy je jediny volnopredajny liek, co mi zaberie na migrenu..predpokladam, ze aj na ine bolesti..ja chvalabohu ziadne ine bolesti okrem migreny nepoznam.

petra122
4. jún 2015

Zienky takze ak si dam 1 paralen denne nic sa nestane.Vcera mi t trhali zub a ta diera strasne boli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre