Bolesť na hrudníku v 39. týždni

viki1995
21. jan 2022

Ahojte,uz cca 2hodiny ma z nicoho nic zacalo pichat na lavej strane hrudníka,bolest sa zhorsuje pri niektorych pohyboch,lahnut si ani neviem a aj pri nadychu to pichá dost intenzivne,az sa bojim nadychnut😪 som 38+5tt ale taketo som este nemala,bolest mi celkom vystreluje do laveho ramena a boli ma aj chrbat...
Hlavne ma desí tá bodavá bolest,je to dost neprijemne a obmedzujuce🙄 Nahodou niektora z vas nema s takymto skusenost?

natalis1998
21. jan 2022

@viki1995 nebola som nikdy tehotná. Ale to čo opisujete som mala keď sa mi zhoršila skolióza. A presne som si myslela zw srdce keďže na ľavo, potom že či nemám zápal pľúc keď má boli hrudník a tak a bola to taká bodová bolesť, nedalo sa mi dobre nadýchnuť. A tak som išla k obvodnej a dala mi dorsiflex a flector a myslím že do 3 dni sa to uvoľnilo.
Bolesti chrbta by podľa mna v takomto týždni tehotenstva aj možné boli.

natalis1998
21. jan 2022

@viki1995 nakoľko sú to všetko čo som napísala lieky na predpis, ešte by som možno skúsila náplasť (hrejiva alebo neutrálna, má ju aj výrobca flector a nie je na predpis priepastné nejakú masť, alebo sú aj voľno predajne lieky na uvoľnenie svalstva ale neviem že či to môžu tehotné to by slm so zistila) ale tou náplasťou nič nepokazíte🙂

viki1995
autor
21. jan 2022

@natalis1998 ďakujem,je to uz tera, fakt hrozne,skusala aom si lahnut,na lavu stranu som si ako tak lahla ale nie na dlho kedze vtedy to boli viac,hlavne ked vydychnem tak vtedy to je riadna bolest ako keby pod rebrami,vlastne ani neviem presne opisat miesto kde to bolí,na pravu stranu zase nemam ani moznost si lahnut kedze to uz boli pri pohybe ze si chcem vobec lahnut,takze ja uz neviem co robit😪 pride mi zbytocne s tymto ist na pohotovost

natalis1998
22. jan 2022

@viki1995 ja by som predsa išla radšej na pohotovosť ak je to takto bolestivé a bude sa to stupňovať. Tam normálne Vás vyšetria a keď dajú injekciu proti bolesti a úľava sa príde do pár hodín. A možno to súvisí aj s tehotenstvom, toto je len moja skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre