Bolesť medzi nohami v 37. týždni

26. jún 2022

Som druhý krát tehotná a mam ukončený už 37 týždeň tehu a strašne ma trápi taka bolesť medzi nohami. Aby som to lepšie vysvetlila, je to najmä v noci. Neviem sa vtedy prevalit na druhu stranu, alebo vstať z postele, lebo keď dám trocha nohy od seba, alebo sa pohnem, tak to neskutočne boli. Akoby v slabine. Je to aj keď dlhšie ležím napr 10 minút a potom sa mam postaviť. Boli to aj pri chôdzi.. pri prvom som také problémy nemala

zuzzkka
26. jún 2022

Asi to bude lonova spona, symfyza. Je to bezne, ale velmi bolestive ano. Spytaj sa dr na to, niekedy pomoze fyzio, mozno ta poslu

bajka16
26. jún 2022

Mala som to isté tiež až pri druhom tehotenstve. Ale čítam už si 37tt. Takže už to budeš mať za chvíľu za sebou 🙂

ildiko36
26. jún 2022

Mna to neskutocne bolelo pri 3.pôrode,až krce som dostala do slabin a do nôh čo môj priatel a sestra sa snažili špičku nohy stalačiť späť aby tie krce presli, a strplo mi cele brucho,ako keby dali epiduralku bol to hrozny pocit..

autor
26. jún 2022

No som rada, že nie som sama a majú to bežné aj iné baby. Ja už sa pohybujem ako taká dôchodkyňa kvôli tým bolestiam. Verím, že j niektoré dôchodkyne sú pohyblivejsie ako ja.. inak ako dlho po pôrode trvalo kým sa to upravilo ?

jaskolka
27. jún 2022

Je to úplne normálne, pri prvom tehotenstve si to nemala? Rozťahuju sa švy v lonovej kosti, telo sa uvoľňuje a chystá na pôrod. Prejde to hneď ako porodis

biankaaaa
27. jún 2022

Áno trápila som sa s tým už možno od 30tt.. po pôrode to úplne prešlo. Tak len vydrž 🙂

autor
27. jún 2022

Tak už len nech ma to čím skôr chytí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre