Bolesť lýtok v 27. týždni

lulupulu
14. sep 2022

Ahojte, už týždeň ma trápi neskutočná bolesť lýtok. Nie sú to kŕče tie poznám. Beriem magnerot 2x denne. Bolesť začína ráno okolo 7 keď sa zobúdzam. Trvá par hodín potom prejde a potom počas dňa znova. Nevládzem ani chodiť cez tu bolesť. Nohy mi nepuchnu, mám 60kg takže niesom ani ťažká. Nemáte niektorá skúsenosť? Na dotyk bolia ešte viac. Ale stehna ani chodidlá nie iba lýtka. Na jednej nohe je bolesť horšia. Vysoký tlak nemám. Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

carduelis
19. sep 2022

Ja by som zvysila davku magnezia. Mala som taketo problemy v tehotenstve a magnerot bol slaby pre mna. Dali mi magnezium na predpis- Magnosolv a az to pomohlo. Ma vyssiu koncentraciu. Zavolaj gynekologovi nech ti predpise. Denne sa davaju 1-2 sacky

annamivo
19. sep 2022

@lulupulu
@carduelis súhlasím s tebou, aj mne zabral až magnosolv.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulupulu
autor
19. sep 2022

@annamivo magnosolv som mala kým som nebrala magnerot, pri tom som necítila žiadny účinok

carduelis
19. sep 2022

Naozaj to bol Magnosolv? Lebo ten má dvojnásobné množstvo magnézia oproti magnerotu. A mala si tie bolesti aj keď si brala magnosolv? Nie je ti preto že si prešla na magnerot?
Nemala si covid? Ja som mala počas covidu silné bolesti nôh a brala som aspirín, pomohol. Zdá sa mi, že ho môžu aj tehotné ale nie som si istá.

lulupulu
autor
19. sep 2022

@carduelis áno som si istá, pri každom tehotenstve mi bol magnosolv slabý, a všetci Dr hovoria ze magnerot je najsilnejší. A covid som nemala. Ale už bolesti nemám trvalo to tak iba tých pár dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre