Bolesť ľavej strany

simmmiiiii
30. apr 2012

Ahojte baby.Mam dost z mojho uhla pohladu,vazny problem.Neviem ci ste mali niektora taky problem,ale ziadny lekar nevie co tam je ,,len ja viem ze to v poriadku neni,Od zaciatku tehotenstva ma neskutocne boli lava strana ako pri vajecniku,na sone nebolo nic vidiet,ale bolesti pretrvavaju....Niekto mi povie,ze su to tie vazy,potom zaseknuty nerv ale ja uz ledva chodim,ked sedim je to asi najhorsie neskutocne krce a citim ako keby som tam mala nieco,je to pod bruchom na lavej strane,Mate s tym skusenosti?Bojim sa strasne porodu,nakolko idem rodit normalne....

meyby
30. apr 2012

@simmmiiiii pokial ja viem vsetky cysty by v tehotenstve mali prasknut, zvacsovanim sa maternice..v ktorom tt si ?

simmmiiiii
autor
30. apr 2012

v 38 som ale ma tam strasne boli a neviem co to je

xenicka13
30. apr 2012

no nieco podobne som mala na pravej strane behala z vysetrenia na vysetrenie bola aj v nemocnici a nikto nevedel co mi je ale mna to kolalo v noci bola som uplne paralizovana babo bolo ok ale cosi som mala s placentou dr. povedal ze priroda vyhrala to bolo vsetko co som sa dozvedela o mojej bolesti ktora bola horsia ako samotne porodne bolesti

simmmiiiii
autor
30. apr 2012

@xenicka13 problem s placentou?to ti zistili len pri porode?alebo uz v nemocnici lebo ja im vysvetlujem ze ako ma to boli a nic....

xenicka13
30. apr 2012

@simmmiiiii az po porode mala zlu farbu a dr. sa cudoval ze babo je zdrave

simmmiiiii
autor
30. apr 2012

fuuuuuuu tak dufam ze tak dopadnem aj ja...

anjelicek26
30. apr 2012

@simmmiiiii - nemas dvojitu maternicu? Alebo aspon dvojrohu? Vysvetlovalo by to zatazenie na jednej strane a namahanie jednej strany, co sposobuje od zaciatku bolesti. Ak to uz nevladzes, mozes poprosit dat vyvolat porod, babo je uz hotovy cloviecik.

simmmiiiii
autor
30. apr 2012

@anjelicek26 oni mi nebudu chciet dat vyvolat porod lebo su presvedceny ze je to ok len mna tam stale boli ako slepe crevo a ked som zacala byt tehotna tak ked som aj kychla tak ma to az palilo a isla som zomret od bolesti

anjelicek26
30. apr 2012

@simmmiiiii - tak chod do porodnice, kde ti vyvolaju - napr. v kochu sa da urobit cokolvek. Je to len otazka penazi. Pokial mas bolesti taketo - ja by som nevahala. Boh vie, ci je mimi ok

simmmiiiii
autor
30. apr 2012

@anjelicek26 oni tvrdia ze je v poriadku lenze ja na tu stranu neviem ani chodit...to je kde ten Koch...aj ja sa bojim o maleho ale ked ma chytia krce ja sa neviem pohnut ani a oni mi povedia ze to niesu porodne bolesti

anjelicek26
30. apr 2012

@simmmiiiii - v Bratislave hore pod hradom, kukni na mape, mne sa tam narodila dcerka.

simmmiiiii
autor
30. apr 2012

aj ty si mala nejake problemy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre