Bolesť krížov ako pred menzesom na začiatku 9. týždňa tehotenstva

20. apr 2022

Som prvýkrát tehotná, dnes mi zacal deviaty týždeň. U lekára som zatiaľ nebola, som objednaná presne o týždeň na prvú kontrolu. V poslednych dňoch som si všimla, že moje predtým mierne tehotenské nevoľnosti zmizli. A teraz ma druhý deň bolia kríze, presne ako keby som išla dostať menštruáciu. Tiež mam teraz menej bieleho výtoku, ako som mala par dni dozadu. Neviem, či je to normálne, alebo by som mala ísť čo najskôr za gynekológom? Mam z toho zlý pocit.

selena_luna
20. apr 2022

V zasade pokial nekrvacas alebo nespinis nestresuj sa. Tehotenstvo je vzdy rozne, bolesti krizov mozu byt priznak ze sa roztahuje maternica. Skus si dat magnexium, ja som brala 4 tablety denne. Ak mas pochybnosti zavolaj svojmu dr. Drzim palce.

diamond007
20. apr 2022

Je to normálne... Nerieš.

ls56
21. apr 2022

Mala som to tiež. Hneď od začiatku a trvalo to asi tak 2mesiace. Presne ako pred menštruaciou. Nasaď si magnezium,ja som cele tehotenstvo uživala 3x3 tablety tušim. Potom to prestalo, ale ak maš pochybnosti a obavy tak zajdi k lekarovi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre