Bolesť krížov a tvrdé bruško v 38. týždni

7. mar 2022

Zienky som v 38tt, v stredu zacinam 39tt.... no je to sice moje druhe tehotenstvo ale je ine ako prve
V noci som mala take jemne mierne bolesti krizov a podbruska ...dnes asi od poobedia ma bolia krize akokeby nonstop a sem tam ma v nich pichne a tvrde brusko velmi casto.... nechccem panikarit ani nic len napr pri prvom mi potod zacal tak ze ma zacali boliet krize, samozrejme ako prvorodicka som s tym utekala do porodnice kde povedali nic sa nejde a rano na dalsi den som porodila lebo som bola otvrorena uz dokonca na 8 ked ma vysetrili. Tak ma len zaujima ze ci to mozem mat uz naznakbliziaceho sa porodu? Ako to zacalo vam? Dakujem

diamond007
7. mar 2022

Ako to máme vedieť my keď ty sama nevieš?

autor
7. mar 2022

@diamond007 normalna otazka tak cakam normalnu odpoved.ak sa nemas vyjadrit k veci tak bud radsej ticho prosim ta

petricka22
7. mar 2022

Toto mozu byt len poslickovia a to moze byt aj dva tyzdne pred porodom.
Ale inak z tohto som mala aj ja vzdy stres, ze ako budem vediet, kedy je cas ist do nemocnice 🙂 aby som nesla prilis neskoro, alebo skoro. Ale mne vzdy odtiekla voda, takze to bolo potom jasne 😉

zuzuliennka1
7. mar 2022

ano, moze byt. Mne porod zacal vecer bolestami krizov, na druhy den odtiekla voda a poobede bol syn na svete

ailiba
7. mar 2022

Fakt tazko povedat... Kedy mas ist opat na kontrolu? Ja by som asi cakala, ci to bude postupovat. Alebo chod cez den ns vyšetrenie... Radsej. Aspon za mna ten posledny tyzden uz bol vselijaky. Stale nieco.

nikasmile
7. mar 2022

Môže sa to rozbiehať aj nemusí. Tie právé kontrakcie už určite rozlíšiš. Koment hore nerieš uži si posledné dni tehotenstva 🙂

autor
7. mar 2022

Zienky dakujem vam 🙂 pytam sa aj preto lebo som dostala od manzela covid :( tak sa modlim aby som estte vydrzala aby sa mala nepytala este na svet ..dnes mam.len prve priznaky bolest hrdla a kusok priedusky mierny kasel preto sa kus aj obavam ... pri prvom mi voda vobec nedotiekla tak ani na to sa nechcem spoliehat no ale snad to rozoznam kkd to pride ..dakujem 🙂

ailiba
8. mar 2022

Tak to je neprijemne... Kiezby ta to preslo cim skor a porod este tyzden pockal. Ja som mala kovid v 25. tt, trvalo to tyzden. Ale este dalsi tyzden som trosku dosmrkavala. Urcite to dobre zvladnes👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre