Bolesť konečníku v tehotenstve ako pri hemeroidoch

3. apr 2021

Ahojte som 26tt a už dva dni ma bolí v konečníku ako keď má človek hemeroid...lenže ja kakam normálne nemám ťažkosti ani silno netlačim je možné že by sa hemeroid vytvoril len tak ? Nieje to blbosť ?

babovka2321
3. apr 2021

Hemoroidy sa robia uz len z tlaku maternice na spodok. Ja som cele tehotenstvo nemala zapchu, netlacila, nevysedavala na zachode a aj tak sa mi spravili v 3. trimestri.

sandra151
3. apr 2021

Je to úplne bežné

gelifil
3. apr 2021

A bude sa to len zhoršovať....

mamicka2005
3. apr 2021

Kúp si preventívne nejaký krém a vyskúšaj. Ja som teraz v tehu používala Preparation H. Vyskúšaj pár dní a uvidíš či pomôže.

mata262626
5. apr 2021

Mne sa hemeroidy vytvorili po pôrode, myslela som ,že pokušem toaletak a do toho mi praskli stehy asi týždeň po pôrode. Takže som si užila jednu 1cm dierku navyše, ale našťastie sa zacelila s použitím dermochlorophyl. Na nešťastie hemeroidy mi trvali 3 mesiace a potom to samé odišlo ( nič som nepoužívala a to bola asi chyba lebo pri tlačení to bol boj. Radšej šup, šup do lekárne a niečo si pýtaj)

gelifil
5. apr 2021

po porode sa to zhorsilo, samozrejme...manzel mi nosil dubovu koru v termoske do porodnice...otras:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre