Bolesť hlavy a upchatý nos v 11. týždni

vierka210
30. máj 2021

Ahojte ženy,mala by som na Vás otázku,som tehotná 11týždne.Teraz cez víkend som ochorela,strašne ma boli hlava,nos/upchaty/,oči,no ako pri bežnej chrípke.Viete mi niečo odporučiť? Môžem vypiť paralen alebo panadol? Keďže je nedeľa,tak sa nedovolám ani svojemu gyn. ani svojej obv.🙁

marpel
30. máj 2021

@vierka210 paralen môžeš 🙂

kajka1512
30. máj 2021

Skus si prw istotu zavolať ns pohotovosť a poradiť sa. Na to sú tam. 🙂

nika82
30. máj 2021

google - lieky vhodne v tehotesntve vypisala to tam dr Antošová

zanetakovacsova
30. máj 2021

@vierka210 ja som tiež takto na začiatku malá chrípku. Kým nemáš horúčku ja by som si nedávala tabletky. Odporúčam veľa ovocia, fajný vývar a oddych 🙂 za víkend som bola na nohách a samozrejme pitný režim!!

luckalukas_1
30. máj 2021

ja mavam bolesti hlavy dost casto, paralen mam schvaleny od gyn ze mozem ked to uz nevydrzim

luckalukas_1
30. máj 2021

upozornil ma gynekolog, ze mam davat pozor na prechladnutie a chripku, lebo teploty mozu mat na babetko fatalny dopad, mozu sposobit potrat alebo tak poskodit male ze sa narodi chore

xtina1711
30. máj 2021

@vierka210 aj mna stale boli hlava tlmim citronovou vodou alebo kolu alebo oboje naraz ,mastickami a masazou krku a hlavy🙂 niekedy som na umretie vtedy si dam paralen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre