Bolesť bruška na dotyk v tehotenstve

6. sep 2024

Ahojte baby, som v 29 týždni a začalo ma bolieť bruško na dotyk, nie všade ale hore na bokoch a stále mám bolesti do rebier. Mám aj napäté a tvrdé brucho, na internom mi povedala lekárka že mam malého strašne vysoko a býva to pri veľkých bábätkách. Mám pocit že asi moje bruško nestíha rásť a maličký je väčší a preto to boli lebo mi aj zo dňa na deň viac a viac rastie, pri dcére som také bolesti nemala lebo mi bruško vyskočilo až na konci tehotenstva. Je to normálne? Alebo radšej zajtra skočiť na pohotovosť ?

jeennyv
6. sep 2024

Kamoska 160cm porodila cez 4kg babo, zily vsetko jej bolo vidno, lekari hotovi, brucho mala jak priesvitne…ze ako ma tak velke dieta..vsetko je ok teraz, maly uz vlastne velky na svete 6rocny…ale ked sa necitis ok tad smer dr

kacena4
6. sep 2024

prepac, ale ty chces ist na pohotovost s tym ze ta boli koza na "brusku" staci ho nakremovat aby bolo pruznejsie drzim palceky

autor
6. sep 2024

@kacena4 prepáč ale mňa nebolí koža mňa boli brucho na dotyk

autor
6. sep 2024

@kacena4 ako môže bolieť koža????

7miriam77
6. sep 2024

Ja by som išla na pohotovosť...ide o tvoje dieťa a keď máš bolesti, choď

minenkak
6. sep 2024

Skús sa porezat ako boli koža,máš tam aj svaly a rebrá,ak máš tvrdé BRUCHO,máš brucho niesi malé decko ,choď na pohotovosť

autor
7. sep 2024

@minenkak tu už keď chce aj človek normálne poradiť tak sa do človeka navazate naozaj tato stránka už nemá úroveň.

minenkak
7. sep 2024

A kto sa do teba naváža, však si dostala rady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre