Bolesť bedrových kĺbov v tehotenstve

3. feb 2024

Baby v noci pri spani ma strašne boli klb a neviem kvoli tomu spať na bokoch, lekár kazal aby som spala na bokoch, nie na chrbte, ale nedá sa mi kvoli tomu. Cele noci nespim, strašne ma bolí najmä ľave bedro, kedze vacsinou spim na lavej strane. Je to normalne? Čitala som si o tychto bolestiach tu na koniku. Čo vam na to pomohlo? Vdaka.

autor
3. feb 2024

Som 27.tt

gejb
3. feb 2024

Spať v polohe kde nie si na chrbte ani na boku kolmo. Niečo medzi tým. Keď si na chrbte podloz si pod kríze vankúš. Alebo zas naopak prevalena cez tehotensky vankúš 😁 ostava nam len nejako vydržať a porodiť...

koniarova
3. feb 2024

Je to normálne. Ja som myslela, že umrem. Hrozné to bolo. Pôrodom prejde.

autor
3. feb 2024

@gejb
@koniarova
Ďakujem baby, no do porodu ešte celkom ďaleko🙈 predstava, že budem taká unavená a nevyspatá ešte hodne dlho aj po pôrode ma dosť desí, myslela som si, že si aspoň v tehu pospím😅🙈

marhulka2022
3. feb 2024

Nechcem strasit, ale bude aj horsie.. som v 35tt a klby bolia cim dalej tym viac, myslim, ze chodim uz aj ako kacka.. tak nie je to iba v noci ale uz aj cez den..

natalia2007
3. feb 2024

Moja ja v 34 a boli ma klb aj cela panva chodim prehnuta jak babicka 😒 nevyspata, ubolena, ...doktor povedal ze jedine co na toto zaberie je porod........

autor
3. feb 2024

@marhulka2022
@natalia2007
Och baby nepotešili ste ma 😭🤦🏼‍♀️ nevadí, no nič nám neostáva len pretrpieť🙈

tanyan
3. feb 2024

Skús vygoogliť úľavovú polohu na bedrové kĺby - už si to nepamätám... Ale manžel mi natieral bedrá aj kríže v tehotenstve aj po pôrode krémom Traumeel S. Je to síce homeo, ale mne to pomohlo.

vakatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snowflakenel
4. feb 2024

Ja detto. Nespim cele noci, bud sa mi neda a ked nahodou zaspim, oblieva ma pot. 🙂)) A to este k tomu mi opuchaju klby na prstoch na rukach aj na nohach, plus clenky. A.v.noci to boliiiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre